Логотип сайту

Як швидко вилікувати ніс?

Как быстро вылечить нос?

Нежить - це часта проблема в холодну пору року. Це захворювання не страшно, але закладеність носа заподіює великий дискомфорт. Про закладеності можна прочитати в статті Чому закладає ніс. Однак можна позбутися від цієї проблеми.

Давайте дізнаємося, як швидко вилікувати ніс.

Судинозвужувальні краплі

Краплі - це найшвидший засіб для полегшення нежитю. Вони звужують судини в носі, знімають набряк. Можна користуватися такими краплями, як «Називін», «Санорин», «Галазолін». Детальніше про це можна прочитати в статті закопувати ніс.

Промивання носа

Крім спеціальних крапель треба обов'язково полоскати ніс соляним розчином. Для того щоб його приготувати, треба в склянці теплої води розвести чайну ложку морської солі. Промивати ніс треба частіше. Цей розчин вимиває слиз і вбиває мікробів. Цей спосіб підходить, щоб вилікувати закладеність носа дитини.

Прогрівання носа

Дуже корисно гріти ніс. Робити це можна за допомогою крупної солі. Її треба сильно нагрівати і покласти в полотняний мішечок. Потім гріти сіллю ніс і пазухи.

Можна скористатися також яйцем. Яйце треба відварити і гріти пазухи і ніс.

Саморобні краплі

Добре закопувати ніс не тільки лікарські, але і саморобними краплями. Можна приготувати краплі з буряка. Для цього треба вичавити сік із сирого буряка, змішати з водою 1:1 і капати кілька разів в день. Також можна вчинити і з морквою.

Корисні також краплі з медом і алое. Для приготування цих крапель треба видавити сік з листків алое, додати трохи води та меду. Добре розмішати і закопувати ніс.

Детальніше про закладеності можна прочитати в статті " Як позбутися від закладеності носа, а також в статті Що робити, якщо ніс закладений.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту