Логотип сайту

Як зв'язатися з екстрасенсом?

Как связаться с экстрасенсом?

Багато хто є шанувальниками програми, що йде на каналі ТНТ, - «Битва екстрасенсів». Більшість глядачів хотіли б потрапити до учасників на прийом. Нижче буде описано, як можна зв'язатися з ними.

Як можна зв'язатися з екстрасенсами через інтернет

У багатьох учасників програми є свої профілі в соціальних мережах. Тому можна знайти сторінку учасника "Битви екстрасенсів", зв'язатися з ним і попросити про допомогу. Звичайно, таких, як ви, буде досить багато, але раптом вам пощастить?

Варто знати, що такі знамениті екстрасенси, як Лілія Хигай, Велес, Віталій Гіберт мають власні сайти. Якщо заглянути на їх ресурси, то там можна виявити форму зворотного зв'язку, завдяки якій вдасться попросити про допомогу. Вам буде призначено час, дата і обговорена вартість прийому. Можливо, відповіді доведеться чекати кілька тижнів, але не варто зневірятися, так як бажаючих багато, і екстрасенс просто не може допомогти всім стражденним відразу.

Більше інформації про те, як потрапити на прийом до екстрасенса, ви знайдете в нашій статті - Як потрапити до екстрасенса.

Як зв'язатися з екстрасенсом по телефону

Зв'язатися зі знаменитим екстрасенсом можна і по телефону. Звичайно, знайти його не так просто, але все ж є можливості це зробити. Слід переглянути форуми, присвячені учасникам знаменитої передачі - forum.bitva-extrasensov.ru, pobedaa.ucoz.ru, psychics.clan.su. Як правило, там прості люди діляться не тільки своїми враженнями від перегляду чергової серії, але і результатами походу до того чи іншого магу. Можна зареєструватися на форумі і попросити в приват людини поділитися телефоном екстрасенса.

Але краще самому розвинути в собі екстрасенсорний дар, щоб ні від кого не залежати. У цьому вам може допомогти наша стаття - Як стати екстрасенсом.

Якщо у вас вже є екстрасенсорні здібності, ви можете показати свої вміння, потрапивши на відому передачу. У цьому вам допоможе наша стаття - Як потрапити на «Битву екстрасенсів.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту