Логотип сайту

Як вилікувати мастопатію?

Как вылечить мастопатию?

Мастопатія - поширене захворювання молочних залоз. Воно виникає найчастіше у жінок, які встигли стати матерями. Її головні ознаки: набряк молочних залоз, біль у грудях, виділення з сосків, освіта лімфовузлів під пахвами. При виявленні такого захворювання дуже важливо якомога швидше почати лікування. Інакше негативних наслідків не уникнути. Поговоримо про те, як вилікувати мастопатію.

Консервативне лікування

Якщо мастопатія виявлена на ранній студії, то призначається консервативне лікування. Воно проводиться з допомогою наступних груп препаратів:

 • Негормональні засоби (полівітаміни, гомеопатичні препарати, біологічно активні добавки, фітотерапія);
 • Гормональні засоби (андрогени, гестагени, антиестрогени, антипролактиновые препарати).
 • Хірургічне лікування

  Якщо мастопатія представлена вузловими формами або пухлиною, що має швидкий розвиток, то призначається хірургічне лікування. Воно передбачає нескладну операцію, що передбачає секторальну резекцію (висікання). Після хірургічного лікування необхідно обов'язково пити протизапальні ліки і препарати, що підвищують імунітет.

  Народні засоби

  Лікувати мастопатію можна народними засобами. Ось список найбільш ефективних з них:

 • Кріп. Він являє собою відмінний засіб для лікування мастопатії. На основі кропу готується відвар: 100 г насіння заливають 500 мл молока, суміш ставлять на вогонь, витримується 3 хвилини і залишається настоюватися на 2 години. Готове ліки приймається протягом дня по 150 мл Зберігати його потрібно в холодильнику;
 • Лопух. Це рослина володіє унікальними властивостями. Щоб приготувати засіб, візьміть 20 г подрібнених коренів лопуха і залийте 200 мл окропу. Доведіть інгредієнти до кипіння, а потім залиште на 30 хвилин. Отриманий настій потрібно розділити на три частини і випити протягом дня;
 • Каштан. Візьміть сушені квіти цієї рослини і залийте 500 мл окропу. Залиште засіб на 30 хвилин, а потім приймайте по 100 мл 2 рази на день.
 • Також рекомендуємо прочитати статтю Як лікувати мастопатію.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту