Логотип сайту

Як підключити та налаштувати WiFi?

Как подключить и настроить WiFi?

Дивіться відео

Як підключити та налаштувати WiFi?

Зараз практично всі члени родини, включаючи дітей, мають пристрої, що надають доступ до Інтернету: ноутбуки, планшети, смартфони і т. д. Тому рано чи пізно з'являється необхідність покупки WiFi роутера (домашнього маршрутизатора).

Після його придбання виникає питання «Як підключити та налаштувати WiFi?».

Як правильно підключити WiFi роутер

На всіх WiFi роутерах існує єдиний стандарт розташування роз'ємів на задній стінці пристрою:

 • порт WAN - призначений для підключення кабелю Інтернет-провайдера;
 • 4 LAN-порти для підключення комп'ютерів або ноутбуків з допомогою мережевого патч-корду;
 • кнопка «reset» для скидання всіх налаштувань;
 • роз'єм для підключення живлення.
 • Щоб підключити та налаштувати WiFi, потрібно просто приєднати патч-корд і мережевий кабель до відповідних роз'ємів і підключити пристрій до харчування.

  Налаштування роутера

  Для нормальної роботи пристрою важливо не тільки підключити wifi роутер, але і налаштувати Wi-Fi мережу правильно.

 • Налаштування мережевого з'єднання. Після з'єднання роутера з комп'ютером в папці «Мережні підключення» з'явиться новий значок. Увійдіть у властивості цього мережевого підключення і відкрийте вікно редагування «Протокол інтернету (TCP/IP)». Більшість провайдерів використовують підключення типу «Dynamic IP», тому в настройках вкажіть автоматичне отримання IP-адреси і DNS-сервера. Або введіть параметри, зазначені провайдером.
 • Налаштування роздачі WiFi. Як вдома зробити Wi-Fi? Налаштування роутера здійснюється через будь-інтернет браузер, ввівши в адресному рядку IP-адресу маршрутизатора. Для більшості роутерів - 192.168.1.1, для TrendNet - 192.168.10.1, для D-Link і NetGear -192.168.0.1. Після введення імені користувача і пароля (за замовчуванням admin) відкриється панель адміністрування роутера, в якій потрібно виконати налаштування, зазначені в інструкції до пристрою.
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту