Логотип сайту

Як виростити орхідею з насіння?

Как вырастить орхидею из семян?

Орхідея - мрія багатьох садівників. Проте вирощування цієї рослини під силу не кожному, так як він вимагає особливої турботи. Нижче буде описано, як виростити орхідею з насіння.

Можливо, вам буде також цікавий наш загальний розділ Догляд за рослинами.

Вирощуємо орхідею з насіння

В першу чергу, потрібно придбати добротні насіння. Зробити це можна в інтернет-магазинах або магазинах для садівників. Зверніть увагу, що насіння цієї рослини дуже дрібні, наче пил. Важливо пам'ятати, що вони дуже уразливі, оскільки не мають ендосперму.

 • Щоб насіння не вразили патогенні мікроорганізми, садити їх потрібно в абсолютної стерильності. Для цього потрібно взяти баночку від дитячого харчування і простерилізувати її в духовці.
 • Подбайте про землі для орхідеї. В неї потрібно додати агар-агар, органіку і неорганіка. Але краще всього придбати вже готову живильне середовище і простерилізувати її будинку в скороварці. У підсумку вийде желе, в якому і вдасться виростити насіння орхідеї.
 • Залийте желе вийшло в герметичну баночку, покладіть насіння орхідеї і закрийте кришкою. Щоб проклюнулся росток, потрібно почекати близько 9 місяців. В постійний горщик росток можна пересадити тільки через 2-3 роки.

  Протягом вирощування насіння орхідей потрібно підтримувати тепличні умови і високу вологість, температура повітря повинна бути 23-35. Полив не обов'язковий, але можна обійтися обприскуванням.

  Дізнайтеся ще кілька корисних порад про вирощування орхідеї з наших статей - Як виростити орхідею і Як поливати орхідею.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту