Логотип сайту

Як встановити DayZ?

Как установить DayZ?

Дивіться відео

Як встановити DayZ?

Гра Arma 2 є симулятором бойових дій з реалістичною фізикою. Однак гра не є настільки популярною порівняно з її модом dayz.

Мод створив атмосферу зомбі-апокаліпсису, де гравцям треба було виживати за будь-яку ціну. Причому мод використовував реалістичну фізику основної гри Arma 2, що зробило гру ще цікавіше. Гравці з'являються практично голі у світі, де їх може вбити натовп зомбі або інший гравець, який вважав, що спорядження гравця краще його.

Однак не кожен геймер знає, як встановити dayz. Розберемося в цьому питанні разом.

Як встановити мод Dayz

Щоб встановити dayz на гру Arma 2, необхідно виконати ряд дій:

 • Встановлюємо гру Arma 2. У Росії гра розповсюджується під назвою «Arma 2: Тактика сучасної війни». Гру можна придбати на диску, купити через сервіс Steam або завантажити піратську версію з торрента. У випадку з піратською версією замість ключа можна ввести нулі або встановити кряк.
 • Встановлюємо гру Arma 2: Operation Arrowhead, що в Росії називається «Arma 2: Операція «Стріла»». Однак тут вже потрібний ліцензійний ключ, який доведеться купити разом з грою на диску або в сервісі Steam. Без ліцензійного ключа ви не зможете пограти в мод dayz. Встановлювати гру необхідно в основну папку гри Arma 2.
 • Поверх гри Operation Arrowhead» потрібно поставити патч, який оновить гру до версії 1.60 або вище. Інакше мод не запуститься.
 • Викачуємо і встановлюємо гру DayZ Commander за цим посиланням.
 • Після установки запускаємо гру , повинно відбутися оновлення до останньої актуальної версії. Також можна завантажити всі різновиди моду dayz з доповненнями від гравців.
 • Щоб почати гру, в потрібну версію моду dayz, яку ви обрали, необхідно через DayZ Commander в розділі «install/update» натиснути на встановлення патчів та бета-файлів. Актуальні патчі і файли завжди будуть позначені зеленою полоскою та написом «Latest beta patch».
 • Таким чином, ми маємо встановлений мод dayz. Щоб запустити саму гру, необхідно в DayZ Commander вибрати підходящий сервер і зайти на нього.

  Як грати на піратських серверах dayz

  Установка піратської версії гри і моду dayz відбувається практично за тим же принципом. Однак є і відмінності:

 • Після установки необхідно запустити генератор ключів, який зламає гру і дозволить грати без ліцензії на піратських серверах.
 • Щоб зайти на сервер, необхідно знайти піратські сервера які доведеться пошукати в інтернеті і дізнатися ip-адресу, а іноді доведеться встановити спеціальний патч. Однак знайти піратські сервера можна і в звичайному режимі, ввівши фрази nocd, no cd, no dvd, nodvd та інші варіації. Тоді буде виводитися список доступних піратських серверів.
 • Також необхідно встановити програму «SiX Launcher». Вона допоможе завантажити останні оновлення на мод і встановити їх без офіційного лаунчер, який зажадає ліцензійний ключ. Цю ж програму можна використовувати і на ліцензію для скачування оновлень, якщо там раптом не працює ця функція.
 • На піратських серверах грати не так добре, як на ліцензійних, тому що є величезна кількість читеров, зломщиків, а також адміни серверів можуть зробити все, що їм заманеться, в тому числі поміняти день з ніччю або прибрати лут. Також піратські сервера не зберігають прогрес вашого персонажа для іншого сервера. На ліцензійних ж серверах є можливість змінити сервер на іншого і зберегти прокачування персонажа і його лут.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту