Логотип сайту

Як підключити акустичну систему?

Как подключить акустическую систему?

Дивіться відео

Як підключити акустичну систему?

Підключити акустичну систему до комп'ютера або телевізора - зовсім не складне завдання. Про те, як це зробити, ми розповімо в цій статті. Вас також можуть зацікавіти статті з розділу Установка і підключення на нашому сайті.

Підключення акустики: інструкція

Якщо ваша акустична система складається з двох колонок, з'єднаних проводами, труднощі з підключенням взагалі бути не може: просто підключіть штекер акустики до гнізда аудіо на телевізорі або комп'ютері. На комп'ютерах цей роз'єм зазвичай позначений зеленим кольором під колір коннектора аудіосистеми, а знаходиться він найчастіше на задній панелі, хоча в деяких корпусах такий же роз'єм є ще й спереду або на верхній панелі.

Якщо колонки не з'єднані між собою, спочатку їх потрібно підключити один до одного за допомогою кабелів з різнокольоровими штекерами. Особливих труднощів тут теж немає - вставте штекер в роз'єм того ж кольору на колонці. Якщо у вас трикомпонентна акустика, колонки потрібно підключити до сабвуфера (знову ж, орієнтуючись на кольори штекерів і роз'ємів), а вже сабвуфер - до комп'ютера або телевізора.

Складніше з багатокомпонентними акустичними системами - наприклад, формату 5.1. Але і тут розібратися можна: роз'єми на сабвуфері позначені різними кольорами і підписані. Наприклад, червоний роз'єм FR слід підключати червоний штекер фронтальної правої колонки, а в білий роз'єм FL - білий штекер лівої фронтальної колонки і т. д. Кабелі від колонок і сабвуфера потім слід підключити до комп'ютера або телевізора виходячи з того, що в зелений розмір вставляються фронтальні колонки, чорний - задні, а в помаранчевий - сабвуфер і центральна колонка.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту