Логотип сайту

Як дізнатися відеокарту Windows 7?

Как узнать видеокарту Windows 7?

Дивіться відео

Як дізнатися відеокарту Windows 7?

Відеокарта - важливий компонент комп'ютерної системи, що відповідає за опрацювання графічної інформації. Знати, що за відеокарта встановлена на вашому комп'ютері, корисно з різних причин, але особливо це актуально для геймерів: кожна комп'ютерна гра має певні системні вимоги, і не всякі відеокарти для неї можуть підійти. У цій статті ми розповімо, як дізнатися модель відеокарти в Windows 7. Також вас може зацікавити стаття дізнатися яка відеокарта.

Через Диспетчер пристроїв

Один із способів дізнатися відеокарту в Windows 7 - скористатися Диспетчером пристроїв. Через меню «Пуск» відкрийте Панель управління, знайдіть у ній розділ «Система і безпека», а в ньому натисніть посилання «Система». У лівій частині відкритого вікна натисніть посилання «Диспетчер пристроїв». У вікні диспетчера розгорніть розділ «Відеоадаптери» - і побачите назву своєї відеокарти.Видеокарта

Через «Відомості про систему»

Ту ж інформацію можна одержати й іншим способом. Натисніть клавіші [Win] [R] або виберіть у меню «Пуск» пункт «Виконати». У вікні введіть msinfo32 і натисніть «ОК». Відкриється вікно «Відомості про систему». Розгорніть в ньому розділ «Компоненти» і виберіть пункт «Дисплей». Назву вашої відеокарти буде показано першим у списку.

Через сторонні додатки

Для отримання інформації про обладнання можна використовувати і сторонні програми - наприклад Speccy від Piriform. Безкоштовно скачайте програму з офіційного сайту, встановіть і запустіть. Назву вашої відеокарти буде зазначено Видеокартав пункті «Графічні пристрої».

Варто відзначити, що всі ці способи дають, як правило, лише базову інформацію про відеокарту. Наприклад, якщо у вас модель Sapphire HD 7770, створена на основі графічного процесору AMD, у відомостях Windows 7 ви побачите лише назву AMD Radeon R7 200 Series, а Speccy додатково уточнить, що виробник - Sapphire.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту