Логотип сайту

Як налаштувати Wi-Fi білайн?

Как настроить Wi-Fi билайн?

Є безліч провайдерів, які надають послуги інтернету вдома. Однією з таких фірм є сьогодні мобільний та інтернет провайдер Білайн, який надає послуги широкоформатного інтернету по високошвидкісному кабелю у вашому домі.

Дуже часто люди беруть також роутер для створення Wi-Fi мережі у себе вдома, але стикаються з проблемою підключення.

Про те, як налаштувати Wi-Fi роутер Білайн, буде розказано нижче.

Як налаштувати Wi-Fi роутер Білайн

Налаштування роутера нічим істотним не відрізняється від стандартної установки звичайного роутера. Щоб підключити бездротову мережу Білайн через роутер, необхідно зробити ряд дій:

 • Підключіть інтернет-кабель від Білайн до роутера в гніздо WAN (INTERNET). Під кожним входом в роутері ви зможете знайти назву гнізда, тому підключення не складе праці.
 • Потім за допомогою спеціального патч-корду з'єднайте роутер з комп'ютером. Для цього одну сторону проводу застроміть в LAN-порт роутера, а другу сторону в такий же вхід на комп'ютері, де розташована мережева карта. Великого значення, в який з кількох портів на роутері встромляти провід, не має, тому що вони всі однаково працюють.
 • Не забуваємо підключити роутер до харчування, щоб він включився. Для його повного включення може знадобитися хвилина або дві. Зачекайте це час, а потім зайдіть у будь-який браузер на комп'ютері.
 • Введіть в адресний рядок браузера і ip-адресу вашого роутера. Цю адресу можна легко подивитися у документації до роутера. Там же є поради по налаштуванню оного. Також адреса може бути написаний на самому роутері, на звороті.
 • Відкриється вікно програми роутера, де необхідно ввести логін і пароль. Якщо ви перший раз налаштовуєте, то логіном і паролем за замовчуванням буде слово «admin», однак щоб переконатися, варто заглянути в документацію роутера, де написані логін і пароль.
 • Після входу у вікні налаштувань роутера переходимо в розділ «Налаштування мережі».
 • Встановлюємо наступні параметри. Тип з'єднання: L2TP або PPTP. Адреса сервера або точка доступу: «tp.internet.beeline.ru» для першого типу з'єднання або «vpn.internet.beeline.ru» для другого типу з'єднання. Всі ці дані можна знайти в документації від Білайн. Там же є коротка інструкція налаштування інтернету.
 • Зберігаємо параметри, потім можна поміняти ще пароль та логін для входу в налаштування роутера, а також логін і пароль самої мережі. Це захистить від злому і використання вашої бездротової мережі сторонніми користувачами.
 • Зберігаємо всі налаштування, перезавантажуємо роутер і комп'ютер. Тепер бездротова мережа Wi-Fi повинна бути доступна для всіх пристроїв.
 • Таким чином можна зробити налаштування будь-якого роутера, але якщо у вас роутер саме від Білайну або одна з моделей, яка підтримується програмою «Автороутер», то можна спростити завдання.

  Як налаштувати роутер з допомогою "Автороутер"

  Маючи роутер від Білайну або інший, який є в списку підтримуваних на сайті, можна скористатися послугою програми «Автороутер», яку можна знайти на сайті Білайну.

  Встановивши програму і запустивши її, вам потрібно буде просто почекати, поки вона сама налаштує ваш роутер. Однак програма підтримує тільки обмежений список моделей роутерів. Якщо у списку немає вашого роутера, то скористатися програмою не вийде.

  Якщо ж ви не можете налаштувати мережу Білайну через комп'ютер, то вам допоможе прочитання нашої статті Як налаштувати мережу Білайн.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту