Логотип сайту

Мегафоняк підключити улюблений номер?

Мегафон: как подключить любимый номер?

З близькими людьми зазвичай спілкуються багато. Якщо ви є абонентом «Мегафона», то можете підключити послугу «Улюблений номер», яка допоможе вам істотно заощадити на розмовах. Прочитавши нашу статтю, ви дізнаєтеся, як підключити улюблений номер на Мегафон.

Послуга «Улюблений номер» доступна для всіх регіонів Росії. Її суть полягає в тому, що ви зможете дзвонити на декілька обраних номерів за пільговими тарифами. Точні умови дещо відрізняються в залежності від місця проживання. Так, жителі Москви та області можуть підключити цілих п'ять номерів зі знижкою 50 %. Для абонентів Санкт-Петербурга і області передбачено пільги на два номери, але у вас є 1440 хв на день для безкоштовного спілкування.

Підключення послуги

Якщо ви хочете підключити улюблені номери, то зробити це можна кількома способами:

 • відправити USSD-запит (для кожного регіону буде своя команда. Наприклад: Московська область - *105*242*номер телефону (10 цифр)#,Санкт-Петербург і область - *105*0083#. Якщо ви проживаєте в іншому регіоні, то інформацію можна знайти на сайті megafon.ru);
 • відправити смс-повідомлення з обраним номером по телефону 000105242 (для Москви), якщо ви живете в Санкт-Петербурзі або області - 0500983. Номери інших регіонів можна знайти на офіційному сайті;
 • звернутися у Відділ продажів у вашому регіоні.
 • Більш трудомісткий спосіб - звернутися в службу підтримки 0500, де ви зможете, слідуючи вказівкам, підключити потрібний номер. Активувати функцію можна також в «Особистому кабінеті».

  Відключення

  Для відключення опції просто відправте запит за номером *105*0083# або зателефонуйте в службу підтримки 0500 і попросіть відключити дану послугу.

  Вартість

  Вартість послуги залежить від вашого «Домашнього регіону». Але логіка оплати загальна для всіх. Підключення першого номера безкоштовне підключення другого, наступного або заміна одного з них - 20-30 рублів. За кожний підключений номер з вас стягується щоденна плата. Тому активуйте тільки ті номери, якими будете користуватися.

  Якщо ви хочете знати, хто вам телефонує, підключіть визначник номера. Дізнатися більш детально про це можна зі статті Як підключити визначник номера.

  Для того щоб розібратися, як приховати номер або відключити певну послугу стільникового оператора, необхідно ознайомитися зі змістом статей Як приховати номер Мегафон і Як відключити послуги на Мегафон.

  Про додаткові послуги та акції оператора мобільного зв'язку «Мегафон» можна дізнатися у відповідному розділі - Мегафон.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту