Логотип сайту

Що читають хлопчики?

Что читают мальчики?

Хлопчики до читання книг ставляться дещо інакше, ніж дівчатка. На відміну від дівчаток хлопчики шукають в книгах дію, конкретну і зрозумілу інформацію. Вони воліють сильні і яскраві емоції. Давайте дізнаємося, що читають хлопчики.

Молодший шкільний вік

У початковій школі хлопчики воліють історії про тварин, наприклад, розповіді Бьянкі і історії про однолітків («Вітя Малєєв вдома і в школі»). Крім того, діти часто вибирають різні пригоди («Пригоди Незнайки і його друзів», «Пригоди Тома Сойєра»), а також вони все ще можуть читати різні чарівні казки. Трохи пізніше починає подобатися хлопчикам фантастика. Багато читають фантастичні повісті Кіра Буличова.

Середній шкільний вік

Підростаючи, хлопчики частіше вибирають фентезі, фантастику, а також детективи. Великою популярністю користуються такі книги, як «Гаррі Поттер», «Хроніки Нарнії», а також «Володар кілець».

Не обходять увагою хлопці і пригоди, наприклад, «Пригоди Робінзона Крузо», «Острів скарбів», «Останній з Могікан», «Діти капітана Гранта», «Таємничий острів» або «Двадцять тисяч льє під водою». У цих книгах багато подорожей і пригод. Люблять хлопчики цього віку книги про подвиги, наприклад, «Три мушкетери» А. Дюма.

Старший шкільний вік

У старших класах хлопці читають детективи, як сучасні - Ст. Роньшина, так і класику - А. Крісті, Д. Х. Чейза. Крім того, хлопчики старшого віку часто вибирають жахи і містику, наприклад, «Сяйво», «Воно» С. Кінга або «Числа» Р. Уорда.

Популярні серед підлітків і книги про війнах і битвах. Наприклад, «Хмарний полк» Е. Вєркіна, «Гарячий сніг» Ю. Бондарєва або «По кому дзвонить дзвін» Е. Хемінгуея. Продовжують цікавити хлопців фантастика і фентезі, і, звичайно, пригоди.

Крім того, в будь-якому віці хлопчики люблять літературу про машини, роботах, техніці. Тому часто хлопці читають різні енциклопедії на ці теми.

Головне, не змушуйте дитину читати лише те, що подобається вам. Хлопчик повинен сам вибирати собі літературу по своєму смаку, тоді любов до читання не слабшає, а навпаки зміцніє.

Детальніше про книги для хлопців, можна прочитати в статті Що читати хлопчикові.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту