Логотип сайту

Що значить rip?

Что значит rip?

Дуже часто можна побачити напис Rip в титрах фільмів. Але дана абревіатура має кілька значень. Досить часто такі символи в країнах Америки вирізують на надгробках.

Давайте більш детально дізнатися, що означає RIP і як дана абревіатура правильно розшифровується.

Значення Rip

 • У перекладі з самого відомого мови світу - англійської - RIP («Rest in peace») означає «Спочивай з миром». Але з самого початку така послідовність букв застосовувалася мовою латині. Ще в давні часи цими словами позначалися не тільки могили, а й надгробні плити. Саме такі написи можна зустріти на надгробках Америки середніх віків. Навіть в самій молитві, коли священики отмаливают покійного, присутній вираз «Спочивай з миром». Ці слова вимовляються для того, щоб душа людини не потрапила в Пекло, а відправилася в Рай.
 • Слово «rip» англійською мовою ще означає «порвати» або «обірвати», тому дуже часто можна побачити це слово у фільмах. Воно говорить про те, що фільм скорочений.
 • Крім того, "ріпами" називають "перероблені" аудіо - і відеофайли. Наприклад, іноді можна побачити, як у кінотеатрі хтось знімає фільм на камеру або телефон, а потім викладає це відео (ріп) в мережу. Можна уявити собі якість такого продукту.
 • Про додаткові значення абревіатури читайте в статті Що таке Rip.

  Останнім часом стали використовувати і слово риппинг, що в перекладі з англійської означає "обрив" або "обривання". Слово "риппинг" означає перенесення інформації з аудіо - або відеоформату в новий файл. Риппингу підлягають CD/DVD - диски, відеокасети. Основною ознакою ріппінгу є додавання слова RIP до абревіатур форматів запису матеріалу, наприклад, CAMRip, TV - Rip, HDRip.

  В процесі ріппінгу відбувається конвертація файлу у більш зручний для зберігання і використання формат. Найчастіше піддаються риппингу файли великих обсягів і ті, для прочитання яких необхідні додаткові додатки.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту