Логотип сайту

Що таке оболонка?

Что такое оболочка?

В самому загальному вигляді оболонка являє собою якийсь зовнішній шар. Але щоб більш повно відповісти на питання про те, що ж таке оболонка, слід розглянути багатогранність значення даного терміна.

Оболонка - це...

Існує як мінімум три сфери, в яких застосовується термін «оболонка». Слід розглянути кожну з них:

Астрономія

В астрономії під оболонкою мається на увазі газоподібна область, яка оточує одну або кілька астрономічних об'єктів, наприклад, зірок.

Опір матеріалів

У механіці деформівного твердого тіла є розділ під назвою «опір матеріалів». В цьому розділі використовується термін «оболонка». Під ним розуміється якась геометрична форма тіла. При цьому один з розмірів тіла має бути значно меншим двох інших.

Програмування

У програмуванні досить часто використовується термін «оболонка». У даному випадку мається на увазі деякий модуль програмного забезпечення, який створює інтерфейс для роботи користувача з функціями операційної системи. Тобто, коли ми говоримо про оболонці операційної системи, мова йде про інтерпретаторі її команд.

Так чи інакше, визначення в усіх сферах підтверджують те, що в самому загальному вигляді будь-яка оболонка являє собою певний поверхневий шар, що вкриває що-небудь. Також можна розуміти цей термін дослівно, наприклад, при згадці оболонки Землі, оболонки зерна, оболонки кулі і т. д.

Багато інші цікаві визначення ви зможете знайти в спеціальному розділі нашого сайту - Визначення.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту