Логотип сайту

Як зробити хук?

Как сделать хук?

Дивіться відео

Як зробити хук?

Бокс - це особливий вид єдиноборств, який користується популярністю у всьому світі. З яких саме причин, ви можете дізнатися у статті Чим гарний бокс. Сама ж техніка боксу представлена кількома основними ударами. Один з них, найбільш сильний і підступний - це хук. У даній статті ми рассмтрим, як правильно зробити хук.

Хук: техніка виконання

Хуком називають бічний удар в боксі. Його роблять по вигнутій траєкторії. За рахунок цього рука в замаху потрапить у так звану сліпу зону супротивника, з-за чого останній не отримує шанс у повній мірі захиститися або уникнути удару. Саме тому досить часто хук стає останнім і вирішальним ударом перед відправкою суперника в нокаут. При цьому запорука успіху полягає в силі, точності і швидкості.

У початковій позиції руки повинні бути зігнуті в ліктях під прямим кутом і щільно притиснуті до корпусу. Кулаки повинні знаходитися на рівні підборіддя. Піднімаючи руку, поступово розгинаємо лікоть. Кулак ведемо по траєкторії, що нагадує гак. Сила буде залежати від амплітуди, радіуса обертання тіла і швидкості нанесення.

Якщо ви хотіли потренувати техніку бічного удару, то вам слід обзавестися грушею. Докладніше про те, як саме бити по груші, ви дізнаєтеся зі статті Як бити грушу | Техніка удару.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту