Логотип сайту

Як виправити помилки dll?

Как исправить ошибки dll?

Іноді користувачі ПК, особливо геймери, спостерігають появу системних помилок, пов'язаних з відсутністю або ушкодженням файлів, що мають розширення .dll. Такі проблеми в більшості випадків легко вирішуються, адже файли dll є динамічно підключаються бібліотек, отже їх можна замінювати при непрацездатності і встановлювати, якщо вони відсутні.

Причини виникнення помилок

Динамічно підключаються бібліотек дозволяють належним чином забезпечити роботу програм і операційної системи. Поява помилок відбувається:

 • Якщо на комп'ютері віддалялися ігри або програми, або спеціальні програми для очищення Windows визнали деякі файли dll не потрібними.
 • Внаслідок використання неліцензійних програм або ігор, з-за відсутності динамічних бібліотек в установчому дистрибутиві.
 • При пошкодженні системи, навіть вручну, коли користувачі видаляють що-небудь на свій розсуд.
 • В результаті роботи шкідливих програм і вірусів.
 • Виправлення системних помилок

 • Щоб виправити помилки dll, перевірте комп'ютер на наявність вірусів. Це необхідно зробити, щоб знищити причину видалення файлів, якщо вона дійсно існує. Якщо шкідливих файлів не знайдено, переходите до подальших дій.
 • Спробуйте знову запустити потрібну гру або програму, щоб побачити ім'я файлу, з-за якого виникає помилка. Якщо початок назви містить букви «dx», то швидше за все, вам буде потрібно оновити або встановити DirectX. Для цього перейдіть на офіційний сайт веб-установника бібліотек DirectX, і поточна версія програми автоматично оновиться. Крім того, можна скористатися установочними файлами сучасних ігор, що використовують DirectX і встановити його звідти.
 • Якщо назва відсутньою бібліотеки відрізняється, пошукайте необхідний для запуску dll-файл в Інтернеті і зробіть його установку самостійно. Файли з розширенням .dll повинні перебувати або у папках Windows\System32, або Windows\SysWOW64, або ж безпосередньо в папці, куди встановлена програма або гра. Цей спосіб дозволить вирішити проблему з усіма відсутніми dll-файлів.
 • При установці динамічно підключаються бібліотек, взятих з Інтернету не з офіційних сайтів їх розробників, а також без використання інсталяційних програм, рекомендується проводити перевірку комп'ютера за допомогою антивірусу, щоб уникнути неприємних наслідків. Тепер ви знаєте, як діяти, щоб виправити помилки dll.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту