Логотип сайту

Як дістатися до Омська?

Как добраться до Омска?

Плануючи подорож по Сибіру, неможливо проїхати повз Омська. Це місто з населенням понад 1 млн. жителів, розвиненою транспортною інфраструктурою. Дістатися до міста можна як наземним, так і повітряним транспортом.

Залізничний вокзал

Станція "Київ-пасажирський" - одна з найбільших у Сибіру на гілці Транссибірської магістралі. Основні напрямки поїздів далекого прямування з заходу на схід і назад, по ходу магістралі. Дістатися до Києва можна проходять поїздами № 136М, 038Н, 068Ы, наступними з Москви на схід країни.

Омський залізничний вокзал знаходиться на околиці міста, це склалося історично, спочатку місто був військовим, закритим, і, відповідно, об'єкти не повинні проглядатися проходять поїздів. З роками статус закритого міста був знятий, а вокзал так і залишився на околиці.

Особистий автомобіль

Пересування по Сибіру на особистому транспорті має більшу маневреність. Мережа доріг огортає всі сибірські міста, в тому числі і Омськ.

Через Омськ йде федеральна траса і кілька регіональних. У напрямку Новосибірськ-Омськ - траса М51, заїзд в місто через північно-східну частину. А з західними містами і Уралом Омськ з'єднує регіональна траса Р-402. Для більш докладного маршруту можна скористатися атласом доріг Росії.

Аеропорт в Омську

Кілька років тому в Омську побудували новий аеропорт, точніше глобально відреставрували. Зараз омський аеропорт приймає російські і міжнародні рейси. Будівля аеропорту відповідає всім міжнародним стандартам.

Внутрішні рейси організовує компанія Аерофлот, дістатися до Омська можна рейсами SU1638 або SU1762, літаючими щодня в ранкові години.

Автовокзал

Омський автовокзал щодня приймає кілька сотень автобусів з передмістя та прилеглих міст. Основні пасажиропотоки омського автовокзалу - це передмістя і північні міста, наприклад, Тюмень, також Ханти-Мансійський автономний округ, Казахстан. При подорожі на автобусі в Казахстан обов'язково проходження митниці. Омськ - прикордонне місто, має дві застави митної служби - у р. Исилькуль і в районному центрі Полтавка.

Додаткову інформацію про Омську можна отримати в інших наших статтях

  • Куди піти в Омську
  • Куди піти вчитися в Омську
  • Як дістатися до Ульяновська
  • Або заглянути в розділ Як дістатися від і до.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту