Логотип сайту

Як дістатися до Вологди?

Как добраться до Вологды?

Вологда - це один з найдавніших міст Росії. Чисельність туристів, що відвідують Вологди, з кожним роком тільки збільшується. У цій статті ми поговоримо про те, як найкраще дістатися до Вологди.

До цього прекрасного міста можна дістатися на поїзді, автобусі, машині й навіть у літаку. Розглянемо кожний з варіантів більш докладно.

На поїзді до Вологди

Якщо ви живете в Москві, відзначте, що від Ярославського вокзалу до Вологди ходить пасажирський поїзд «Вологодські зорі». Він відправляється щоденно ввечері о 20.20. До Вологди він доїжджає за дев'ять годин. А тому повертається в 21.15, до Москви приходить в шість годин ранку.

В місто Вологду також можна потрапити на минаючому поїзді. Їх кількість становить понад 20. Шлях в середньому займає близько дев'яти годин.

Якщо ви хочете дістатися до Вологди з Санкт-Петербурга, то з Ладозького вокзалу у вісім сорок вечора йде прямий потяг до Вологди. Час у дорозі - одинадцять-дванадцять годин. У Вологду поїзд прибуває в дев'ять годин ранку.

Як дістатися автобусом до Вологди

Автобусом з Москви до Вологди можна дістатися, зробивши пересадку в Ярославлі. З автостанції на Щолковської до Ярославля кожен день відправляється п'ять рейсів. Додаються ще маршрути в п'ятницю, суботу і неділю. Дорога займає п'ять з половиною годин.

З Ярославля до Вологди є наступні рейси: у суботу - 6:30, у п'ятницю - о 8:30, неділя - 11:30.

Як дістатися до Вологди на машині

Щоб дістатися до Вологди з Москви треба їхати в бік Ярославського шосе (траса М8, селище Дворики, Володимирська область, 103 км) - р. Переславль-Залеський (148 км) - Ростов (213 км) - Ярославль (266 км) - Вологда (460 км). Час у дорозі - п'ять годин.

Щоб дістатися до Вологди з Санкт-Петербурга, необхідно виїхати в бік траси М18 - Соснівка (14 км) - Иссад (136 км). Далі по трасі А114 - Тихвин (227 км) - Вологда (670 км). Шлях займає вісім годин.

Авіапереліт

До Вологди також можна дістатися на літаку. В двадцяти п'яти кілометрах від міста Череповця Вологодської області розташований міжнародний аеропорт "Череповець". Туди час від часу виконуються авіарейси Сєвєрсталі з Москви, Санкт-Петербурга та інших міст.

Якщо вас цікавить також поїздка в Ростов, ознайомтеся зі статтею Як дістатися до Ростова.

Як дістатися з одного пункту в інший, вам підкаже загальний розділ Як дістатися від і до.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту