Логотип сайту

Як зробити, щоб тебе полюбили?

Как сделать, чтобы тебя полюбили?

Дивіться відео

Як зробити, щоб тебе полюбили?

Любов - ні з чим незрівнянне почуття, що змушує серце битися частіше при вигляді коханої людини і підкорювати раніше незвідані вершини заради нього. Ось тільки далеко не завжди це високе почуття буває взаємним, в деяких випадках людина навіть не дивиться в бік свого шанувальника. Поговоримо про те, як зробити так, щоб тебе полюбили.

Як закохати в себе чоловіка?

Якщо ваші почуття поки залишаються без відповіді, а об'єкт обожнювання навіть не дивиться в вашу сторону, можна зробити дії, які змінять ситуацію, і ваше почуття стане взаємним.

Сблизьтесь з коханою людиною

Щоб коханий чоловік звернув на вас увагу, потрібно постаратися зблизитися з ним. Деяким це може здатися занадто складним, але насправді, все досить просто. Ви повинні з'ясувати, де ваш обранець або обраниця любить проводити час, які відвідує місця. Приміром, він або вона відвідує курси англійської мови, так чому б вам не довідатися у людини докладніше про це і теж не записатися? Можливо, вам вдасться потрапити в ту ж групу, що і він. У цьому випадку ви можете попросити у нього допомоги або ради, будете разом їздити на курси, подружіться, у вас виникнуть більш довірчі відносини.

Крім того, можна дізнатися про хобі свого коханого. Можливо, він відвідує якісь спільноти - так вам легко вдасться зблизитися і показати себе з кращого боку. Більш того, у вас буде привід запитати щось у коханої людини, обмінятися думками.

Щоб звернути на себе увагу, можна дізнатися від друзів і знайомих про те, хто з акторів та виконавців подобається вашому коханому чи коханій. Так, у вас буде привід запросити його/її на концерт або в кіно. Причому це не буде виглядати як побачення, адже вам подобається одне і теж. В результаті ви не віджахнете коханої людини своїми діями, але при цьому станете ближче. По ходу спілкування може з'ясуватися, що ви відчуваєте однакові почуття один до одного, і станете парою.

Романтичні подарунки

Якщо кохана людина не проти піти з вами на концерт або в кіно, то напевно в нього є до вас почуття. Звичайно, відкриватися поки рано, потрібно обов'язково перевірити, чи так це насправді. Спробуйте подаруйте їй/йому романтичний подарунок. Це можуть бути:

 • цукерки;
 • м'які іграшки;
 • брелоки, підвіски, браслети у вигляді сердець;
 • парні талісмани;
 • квіти.
 • Щоб не відлякати людини, слід дарувати подарунки на свята. Таким чином ви натякнете йому про свої почуття, при цьому він зможе прийняти дар, а по його реакції ви зрозумієте, як він до вас ставиться. Якщо після декількох подібних жестів людина буде уникати спілкування з вами, то слід змінити тактику або віддалитися від нього. Але коли вам дарують подарунок, запрошують в гості, роблять натяки, то можна зізнаватися у своїх почуттях і запропонувати перейти на наступний етап.

  Намагайтеся бути поруч у важких ситуаціях

  Розмірковуючи про те, що зробити, щоб тебе полюбили, постарайтеся використовувати будь-яку можливість бути з коханою людиною у важкій ситуації. Підтримуйте його, шукайте разом рішення той чи іншої проблеми, ідіть з ним до кінця і домагайтеся того, щоб мета була досягнута. Інколи буває достатньо просто вислухати обранця, щоб йому стало легше і у нього прокинулися до вас романтичні почуття. Він сам не помітить, як полюбить вас і незабаром опиниться у ваших обіймах.

  Рішучі кроки

  Якщо людина робить вигляд, що не помічає ваших натяків, але ви не хочете здаватися, то вихід тільки один - зізнатися в своїх почуттях. Запросіть його/її в кафе або ресторан, подаруйте квіти і скажіть заповітні слова. Можливо, ви отримаєте позитивну відповідь. Однак є ймовірність того, що людина скаже, що любить іншого. В цьому випадку є два шляхи - або змиритися домогтися свого. Якщо у коханого або коханої немає на даний момент відносин, то можна запропонувати стати парою, хоча б на час, за який у вас буде шанс завоювати її чи його. Якщо людина не погоджується, не здавайтеся, спробуйте умовити його і дати вам шанс. Можливо, завдяки вашій натиску ви отримаєте позитивну відповідь.

  Щоб змусити себе полюбити, у відведений вам час постарайтеся оточити його/її увагою, турботою, любов'ю. Доведіть, що ваші почуття сильні і ви готові піти заради обранця/обраниці на будь-які жертви. Робіть сюрпризи, ходіть в театр, кіно, на виставки, здійснюйте безумства. Людині не повинно бути з вами нудно. Покажіть себе з кращого боку і дізнайтеся коханого краще. Так ви наповните його життя змістом, і він забуде про свою прихильність до іншої людини.

  Коли термін вашої домовленості підійде до кінця, обов'язково заведіть розмову про продовження відносин, якщо, звичайно, ваша половинка не зробить це першою. Можливо, поспілкувавшись з коханим і дізнавшись його з іншого боку, ви зрозумієте, що просто не підходите один одному, а значить, розлучення не буде для вас болючим і ви відпустіть людину без жалю і з легким серцем.

  Також вам може бути цікава стаття, Як зробити, щоб хлопчик закохався.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту