Логотип сайту

Що таке хол?

Что такое холл?

Слово "вітальня" походить від англійського hall, що в перекладі означає "зал". У російській мові значення цього слова збереглося: якщо говорити загалом, то можна визначати хол як зал, просторе приміщення.

Однак можна виділити більш конкретні значення цього слова - про них і поговоримо.

Що таке хол: значення

 • Приміщення для очікування, зустрічей і відпочинку в громадському будинку (це можуть бути готелі, університети, бібліотеки тощо). Так, найбільш часто хол розташований на першому поверсі. Входячи в приміщення, людина потрапляє відразу в хол. У такому холі біля стін можуть стояти дивани і крісла, також там можуть розташовуватися вішалки або гардеробна.
 • Також холом можна назвати велику передню у будинку або квартирі.
 • У ранньому середньовіччі холом називали велике приміщення під високим дахом; це приміщення призначене для зустрічей членів англосаксонського роду. Пізніше холом в традиційному англійському будинку стали називати приймальний зал з сходами, що ведуть на верхній поверх.
 • Замість слова "хол" в якості синонімів часто використовують слова "вестибюль", "передня".

  Також це слово використовується як топонім, тобто назва географічного об'єкта. Так, в США є три округи Хол, розташовані вони в штатах Техас, Джорджія і Небраска. Крім того, Хол - досить поширена американська прізвище.

  Якщо ви хочете дізнатися значення інших невідомих вам слів, загляньте в наш розділ Визначення - в алфавітному порядку там вказані значення різних термінів і незнайомих слів.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту