Логотип сайту

Як підключити довірчий платіж?

Как подключить доверительный платеж?

Багато стикалися з неприємною ситуацією, коли в самий відповідальний момент на рахунку мобільного телефону закінчувалися кошти. Тепер з неї завжди є вихід - довірчий платіж. Це, по суті, кредит, який видає вам оператор на розмови.

Залишилося розібратися, як підключити довірчий платіж у свого оператора, і проблема з «нульовим» баланс залишиться в минулому.

МТС

У оператора МТС це послуга називається «Обіцяний платіж». Підключитися до неї можна кількома способами. Ви можете набрати номер Мобільного помічника» 111123 і, слідуючи його порад, активувати її.

Як варіант, зателефонуйте за номером *111*23#.

Ще один спосіб - це зв'язатися з абонентською службою (номер 1113) з проханням про активацію.

Розмір грошового кредиту буде залежати від суми, яку ви використовуєте на оплату мобільного на місяць. Для прикладу: при щомісячному платежі в розмірі 400 рублів, ви можете розраховувати на 300.

Мегафон

Цей оператор придумав для своєї послуги назву «Кредит довіри». Підключити його можна як за гроші, так і скоєно безкоштовно. Для безкоштовного обслуговування вам необхідно з паспортом звернутися в офісний центр. В залежності від середньої витрати коштів на оплату зв'язку вам встановлять кредитний ліміт. На його суму впливає також ваша активність у використанні різних послуг оператора.

Активувати послугу за гроші ви можете за номером *138#. Сума, витрачена на цю послугу, повернеться до вас через 3 місяці, але вже у вигляді бонусів.

Додатково про довірче платіж від Мегафона можна дізнатися в статтях Як взяти доверительны платіж на Мегафон і Як взяти в борг в Мегафоні.

Білайн

Якщо ви є клієнтом «Білайну», то вам можуть дати гроші в кредит. Для цього необхідно користуватися послугами даного оператора більше двох місяців і витрачати на розмови мінімум 60 рублів. Для того щоб дізнатися, яку суму вам можуть позичити, необхідно зателефонувати за номером *141*7#.

Якщо ви бажаєте скористатися цією послугою, то відправте запит на *141#. Але протягом трьох днів необхідно поповнити рахунок такої ж або більш великою сумою.

Якщо щось залишилося для вас незрозумілим, читайте ще й статтю Як взяти кредит на Білайні.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту