Логотип сайту

Як натякнути хлопцеві, що він подобається?

Как намекнуть парню, что он нравится?

Вважається, що саме хлопець повинен проявляти симпатію і робити перші кроки на шляху до знайомства. Страх бути відкинутою іноді змушує дівчат приховувати свої почуття. Як натякнути що люблю, що почуття ще не згасли? Це можна зробити різними способами.

5 способів натякнути хлопцеві про свої почуття

Погляд

Томний погляд, тремтіння вій - головна зброя жінки. Зустрівшись очима з симпатичним хлопцем, буквально на кілька секунд зупиніть погляд і відведіть убік. Напевно викличе відповідний інтерес погляд, кинутий через підняте плече.

Посмішка

Красивою щирою посмішкою можна підкорити чоловіка. Вона підкреслює вашу дружелюбність і дозволяє відчувати себе поряд з вами розкуто. Скороминуща сором'язлива усмішка при зустрічі дасть зрозуміти хлопцеві, що він вам небайдужий. Крім того, чарівна усмішка перетворює навіть пересічну зовнішність.

Тактильний контакт

Тактильні відчуття є одним з головних джерел інформації при спілкуванні. Несподіване вторгнення в особистий простір хлопця (легкий дотик кистю руки або плечем) змусить звернути на вас увагу. Прагнення до скорочення дистанції явно говорить про щирої симпатії.

Компліменти

Хлопці люблять компліменти не менше, ніж дівчата. Як натякнути хлопцеві про свої почуття? Не груба лестощі, а підкреслення справжніх достоїнств зробить необхідний ефект. Врахуйте, що чоловіки оцінять компліменти, пов'язані з їх розумовими, фізичними або професійними якостями.

Увагу

Виявляйте щиру увагу до його інтересів і хобі. Це може бути спорт, музика або танці. Схожі інтереси можуть стати початком дружніх, а потім і романтичних відносин. Досягнення високих результатів в даному напрямку прискорить бажаний результат.

Знаючи, як натякнути хлопцеві, що він подобається, можна звернути на себе його увагу і домогтися взаємного розташування.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту