Логотип сайту

З чого роблять сік?

Из чего делают сок?

На планеті не знайдеться людини, яка не любить сік. Вважається, що сік є корисним і безпечним для споживача, що теж впливає на його популярність. Але не все так просто. Поговоримо про те, з чого ж роблять сік.

Склад соку з магазину

Скільки б в рекламах не говорили про те, що їх сік з коробки корисний, не можна назвати це 100% правдою. Для початку порахуйте виходячи з вартості вашого соку, скільки потрібно фруктів\овочів, щоб його вичавити. Не забувайте, що з одного апельсина деколи можна отримати лише 60 мл соку. Тепер зверніть увагу на склад. Напевно на коробці ви не знайдете позначення "сік", швидше за все це буде "нектар". Зазвичай склад у нектарів наступний:

 • концентрований сік;
 • вода;
 • лимонна кислота.
 • З цих трьох основ складається складу більшості соків з магазину в коробках. Виходить, що сьогодні, купуючи "сік-нектар", ви отримуєте розбавлений водою концентрат, який консервирован лимонної або аскорбіновою кислотою. Якщо у вас підвищена кислотність шлунку чи ви є аллергичным людиною, варто пити тільки перевірені соки. А краще всього готувати свіжовичавлені соки самостійно.

  Також вас може зацікавити стаття Як зробити сік.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту