Логотип сайту

Як дивитися ТБ через Інтернет?

Как смотреть ТВ через Интернет?

На зміну головної пристрасті людства - телебаченню - прийшов всюдисущий Інтернет. Повністю замінити ТБ він не зміг, але все ж сильно його потіснив. Адже тепер навіть перегляд телепрограм у режимі реального часу можна здійснювати через мережу. Як дивитися ТБ через Інтернет, вам розповість наша стаття.

Спеціальні програми

У Мережі зараз можна скачати безліч різновидів програм, що дозволяють дивитися телевізор. Наприклад, ви можете завантажити і встановити додаток VLC media player for Windows. Це безкоштовна програма, з пошуком якої не виникає проблем. Вона дозволяє переглядати різні відео, але може використовуватися для трансляції каналів. Скачайте і встановіть її на свій комп'ютер. Далі знайдіть за допомогою пошукових запитів коди улюблених каналів або відвідайте ось цю сторіночку і знайдіть їх у списку: lugasat.org.ua. Скопіюйте вибрані коди і збережіть в плейлисті програми і насолоджуйтесь переглядом.

Більш зручним для роботи, але при цьому набагато більш обмеженим функціонально є додаток RusTVPlayer. Завантажити його можна тут: rustv-player.ru. Встановіть його на свій комп'ютер, слідуючи підказкам, і запустіть додаток. Воно готове до використання, так як містить в собі 240 різних каналів, як вітчизняних, так і зарубіжних.

Для більш вимогливих телеманов існує програма ProgDVB, в платній і безкоштовній версії. Вона дозволяє не просто дивитися ТБ, але і користуватися програмою передач, телетекстом і субтитрами. Тепер ви можете насолоджуватися переглядом каналів прямо з екрану комп'ютера.

Але зовсім необов'язково задовольнятися телебаченням на ноутбуці або ПК. Придбайте шнур S-video, який дозволить підключити телевізор в якості монітора до комп'ютера. Підключіть шнур у відповідні роз'єми ноутбука і телевізора. Клікніть по екрану комп'ютера правою кнопкою миші на робочому столі і в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». Зайдіть у вкладку «Параметри» і виберіть другий монітор. Тепер зображення будуть виводитися на екран телевізора, і ви зможете переглядати улюблені телепрограми.

Отже, сміливо можете користуватися даними програмами і додатками:

 • VLC media player for Windows
 • RusTVPlayer
 • ProgDVB
 • Якщо ви хочете навчитися підключати комп'ютер до телевізора, прочитайте статтю Як вивести зображення з комп'ютера на телевізор.

  Онлайн-ресурси

  Якщо ви дивитеся телевізор лише зрідка і не хочете з особистих причин займатися установкою спеціальних програм, ви можете скористатися послугами численних інтернет-ресурсів:

 • interntv.ru - тут представлено велику кількість як зарубіжних, так і вітчизняних телеканалів. На правій панелі можна вибрати той канал, який вам потрібен.
 • pro-tv.net - даний сайт, як і попередній надає можливість переглядати канали з усього світу.
 • tvspectr.ru єдиний недолік даного ресурсу - багато реклами на самому сайті.
 • Для їх перегляду досить клікнути мишкою по іконці улюбленого каналу. Швидше за все, вам буде запропоновано не один, а кілька джерел перегляду. Вибирайте будь-який працює і насолоджуйтесь переглядом.

  Додаткову інформацію про те, як дивитися ТБ через інтернет, читайте у статті Як дивитися телевізор через Інтернет.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту