Логотип сайту

Як помститися ворогові?

Как отомстить врагу?

Якщо людину принизили, образили або завдали шкоди, єдиною думкою після неприємного події є помста. Однак це не найкращий вихід, тому потрібно почекати, коли емоції вляжуться. Але якщо бажання завдати удар не пропаде, можна подумати над тим, як помститися ворогові. Нижче можна знайти кілька ідей.

Як можна помститися ворогові

Збираючись мстити, важливо не переступати закон, інакше можна потрапити у в'язницю на декілька років. Краще все грунтовно продумати, щоб провчити ворога і заспокоїти свою гордість.

Відплатите йому тією ж монетою

Якщо хочеться, щоб ваш ворог пережив те ж, що і ви, слід відплатити йому тим же. Створіть ситуацію, в яку він поставив вас, і постарайтеся нанести удар. Звичайно, це досить важко зробити, але потрібно вміти чекати. Нехай ваш кривдник заспокоїться, а ваша поведінка буде бездоганним, тоді можна буде і заманити його в пастку.

Дрібні витівки

Якщо по-крупному ви мстити боїтеся, можна робити своєму ворогові дрібні капості, але на регулярній основі. Наприклад, ви можете підкладати під двері свого кривдника різні «подаруночки». Це може бути:

 • лайно;
 • солодка або смердюча суміш;
 • листи брудного змісту.
 • Можна також послати з кур'єром ворогові на роботу товари еротичного змісту. По-перше, йому буде дуже незручно перед колегами, а по-друге, це сильно підмочить репутацію. Крім цього, хорошою ідеєю буде підкласти в його речі штучку з магазину еротичних товарів. Такі дрібниці будуть дуже дратувати вашого ворога і неабияк псувати його настрій.

  Наговори і плітки

  Хочеться зіпсувати життя кривднику? Немає нічого краще, ніж розпустити про нього плітки. Можна час від часу доносити на нього начальству. Проте робити це потрібно як би ненароком. Наприклад, якщо ваш кривдник не встигає з роботою, то можна сказати, що причиною всього є його сидіння в соціальних мережах і форумах. Хорошою ідей буде знайти головного пліткаря в колективі і по секрету повідати йому про деякі подробиці особистого життя ворога. Не сумнівайтеся, все розказане вами швидко обросте подробицями, і все в окрузі будуть шепотітися за його спиною.

  Ще кілька ідей помсти можна знайти у наших статтях - Як помститися людині, і Як помститися кривдникові.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту