Логотип сайту

Як правильно ловити на спінінг?

Как правильно ловить на спиннинг?

Дивіться відео

Як правильно ловити на спінінг?

Спінінг - це спортивна снасть, яка потрібна для лову риби. Він дуже популярний серед рибалок. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно ловити на спінінг.

Яку рибу можна ловити на спінінг

Перш ніж відправитися на риболовлю, треба дізнатися, яку рибу можна ловити на спінінг. Отже, на спінінг можна ловити щуку, окуня, сома, в'язь, карась, тараня. Вибирайте ту рибу, яка водиться на найближчому водоймищі і вперед на риболовлю. Якщо вас цікавлять хижі риби, прочитайте статтю Як рибалити.

Де ловити на спінінг

Перш за все, треба пам'ятати: для рибної ловлі на спінінг треба рухатися вздовж річки по березі, а не стояти на місці. Вибирати місце для риболовлі треба без корчів, а також без великої кількості заростей рослин (очерету, осоки).

Техніка

Є три види закидання приманки з допомогою спінінга. Це: вертикальний, маятниковий і бічній занедбаність. Кожен вид потрібен для лову риби в конкретних ситуаціях.

 • Вертикальне закидання підходить у випадках, коли потрібен точний кидок. Він часто використовується рибалками. Треба залишити двадцять сантиметрів блешні і посилати приманку з-за голови.
 • Бічне закидання підходить, якщо рибак хоче закинути приманку дуже далеко. Спочатку треба зробити свіс на відстань півметра від кінчика до приманки, а потім слід відвести вудлище в сторону і кинути збоку.
 • Маятниковий занедбаність необхідний, якщо потрібна точність на близькій відстані. Для його виконання треба зробити свіс до середини вудилища, а потім розкачати і зробити кидок.
 • Ще про спінінгу можна дізнатися з нашої статті Як ловити на спінінг.

  Якщо ви захоплюєтеся риболовлею, загляньте в розділ Ловля риби.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту