Логотип сайту

Як стати Барбі?

Как стать Барби?

Дивіться відео

Як стати Барбі?

Лялька Барбі стала кумиром багатьох поколінь, тому багато дівчат прагнуть бути схожими на свою улюблену ляльку. І якщо ви хочете стати схожою на Барбі, вам допоможуть наступні поради:

  • Барбі - дівчина активна, захоплюється спортом і активним проведенням часу, тому перш ніж починати своє перетворення в Барбі, змініть своє ставлення до життя - здорове харчування і спорт повинні стати вашим кредо. Крім того, це допоможе стежити за фігурою, адже у Барбі струнка фігурка. Але не варто морити себе дієтами, так недовго стати анорексічкой, а фігура у Барбі дуже жіночна.
  • Найяскравіші ознаки, які ототожнюються з ляльковою зовнішністю - це світле волосся і блакитні очі, але, звичайно, це не обов'язкова умова. Є й кароокі ляльки Барбі з темним волоссям. Сьогодні перефарбувати волосся або поміняти колір очей за допомогою контактних лінз не є великою проблемою. Більш важливою якістю, яким повинна володіти прихильниця зовнішності Барбі - це пашіла здоров'ям зовнішність. У дівчини-Барбі ідеальна шкіра з рівномірним, легким загаром, блискучі, здорові волосся, білосніжна посмішка і гарний настрій.
  • Допоможе завершити образ ляльки Барбі макіяж. Колірна палітра може бути різна, стиль залишається той же. Це великі очі (щоб візуально збільшити їх, можна використовувати різні хитрощі у вигляді блискучої підводки або декількох кольорів тіней), густі вії (для цього слід використовувати туш, що надає обсяг, або накладні вії), рожева помада з перламутром. Головне при нанесенні макіяжу не перейти межу і не створити образ вульгарною жінки.
  • Як стати Барбі, не вдаючись до послуг пластичних хірургів, більш детально розповість стаття бути Барбі.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту