Логотип сайту

Де ловити карася?

Где ловить карася?

Дивіться відео

Де ловити карася?

Карась - одна з найпоширеніших риб на теренах нашої батьківщини. У природі існує два його види:

 • Золотий, він же звичайний.
 • Срібний.
 • Живуть вони в різних регіонах, тому новачків цікавить питання, де ловити карася золотого, а де срібного. Золотий карась живе у всіх водоймах європейської частини Росії, крім Кольського півострова, і в Сибіру до річки Лена. Срібний карась мешкає в Сибіру і на Далекому Сході.

  Зважаючи на те, що срібний карась по своїм розмірам і вазі перевершує свого золотого брата, його кілька десятків років тому стали поширювати і на європейській частині, де він потихеньку з багатьох водойм просто витіснив карася звичайного. До речі, те ж саме сталося і в Європі, і в Китаї, і в інших країнах.

  Тому, коли рибалки починають розмову на тему, де ловиться риба - карась, то знайте, розмова йде саме про срібному вигляді.

  Поради бувалого рибалки

 • На що ловити карася Це не дуже вибаглива риба, їсть вона практично всі. Але рибалки давно відзначили, що карась віддає перевагу черв'якам. Особливо їй за смаком червоний гнойовий черв'як. Хоча її ловлять і на хлібний м'якуш, і на тісто, і на мотиля.
 • Коли ловити карася Ідеальний період - це перед нерестом. А ось влітку, якщо у водоймі велика кількість їжі, карась клює слабо. Найкраще рибалити рано вранці до схід сонця або після заходу сонця, коли спадає спека.
 • Чим ловити? Підійде телескопічна вудка з волосінню до 0.2 мм, можна використовувати повідець 0,15 мм. Що дивно, ця риба швидко звикає до підгодівлі. Якщо методично підгодовувати її в одному місці, то ви своїми руками організуєте саме уловное місце. Будьте впевнені, зграя буде постійно прибувати, так що ловля риби буде вдалою.
 • Як зловити карася Зазначимо, що ця риба не з лякливих. Вона зграями возиться в заростях на мілководді, щось нишпорить у мулі, піднімаючи каламуть. І, як показує практика, ця риба рідко змінює місце свого проживання. Так що якщо ви зловили одну рибку, то будьте впевнені, що поблизу плаває ціла зграя. А це означає, риболовля буде вдалою. Звертаємо вашу увагу на те, що великі особини підпливають до берега рідко, але в сутінках і їх можна побачити неозброєним оком. Для лову карася шукайте місця, де повалені дерева або плавають сухі очеретяні стебла. Глибина 1,0-1,5 м є оптимальною для існування цієї риби.
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту