Логотип сайту

Як підняти ККД в World of Tanks?

Как поднять КПД в World of Tanks?

Дивіться відео

Як підняти ККД в World of Tanks?

Гра World of tanks має величезну популярність у світі, особливо серед російськомовного співтовариства геймерів. Гра про бої танків скорила безліч умов. Однак серед геймерів є як звичайні казуальні гравці, так і професіонали, яким важлива статистика перемог і поразок, ккд облікового запису і можливість брати участь у змаганнях. Саме такі гравці часто шукають спосіб підвищити свій ккд в грі.

Про те, як підняти ккд в World of Tanks, ми поговоримо докладно.

Також ви можете прочитати про ккд в нашій статті Як дізнатися свій ККД в World Of Tanks.

Як підняти ККД в танках

В першу чергу, необхідно вибрати із двох варіантів:

 • Піднімати ккд лише створеному на новому обліковому записі.
 • Або піднімати ккд на старому записі.
 • Все залежить від вашої прихильності до акаунта та кількості зіграних боїв. Природно на старому записі, де награно більше тридцяти тисяч боїв, підняти ккд буде практично нереально. Тому, якщо ви не боїтеся все починати заново, то варто створити новий обліковий запис і почати це нелегка справа.

  Нижче будуть наведені корисні поради, як підняти ккд в wot.

  Покупка в WOT преміумного техніки

  Насамперед необхідно придбати відмінну техніку, щоб швидше набирати досвід і ккд. Підійде для покупки преміумний танк восьмого рівня, на якому ви вже мали досвід гри.

  Така техніка допоможе у прокачуванні і подальшому розвитку в області потужної техніки. Такий танк позбавить вас від проблем з сріблом і вільним досвідом, що дозволить пропускати дрібниця 3-4 рівня, тому що у вас буде потужний рівень дамага і захисту. Вбиваючи дрібниця, можна одержувати багато срібла з обладнання на них.

  Встановлення модів на WOT

  Необхідно обов'язково перед початком бою встановити шкурки на зони пробиття, що дозволить знаходити у супротивника слабкі місця. Також шкурка покаже і ваші слабкі місця, що дасть вам можливість ховати їх за перешкоди в боях.

  З часом завдяки таким шкуркам можна буде навчитися стріляти точно в слабкі місця різних танків, що прискорить прогрес і дозволить грати більш професійно.

  Також можна встановити різні моди для полегшення гри начебто Оленеметра, який дозволить дізнаватися, хто як грає і коригувати бої. Не варто ставити моди, які дуже сильно будуть завантажувати комп'ютер. Зазвичай це моди на кшталт миникарты і УГН.

  Подивитися докладніше про модах можна тут.

  Не варто думати, що моди ставляться гравцями, які не вміють грати. У більшості професіоналів коштує майже повний спектр різних модів для успішної гри.

  Також варто пам'ятати, що навіть при програші буде нараховуватися непоганий ккд, якщо ви захоплюєте правильно прапори і наносите шкоди. Моди в цьому випадку допоможуть суттєво.

  Налаштування гри для підняття ккд

  В незалежності від того, наскільки ваш комп'ютер потужний, необхідно налаштувати параметри гри так, щоб не було лагів, гальм і інших неприємних речей, які завадять грати і набирати ккд.

  Можна також користуватися програмами дають хороший приріст фпс. Наприклад, програма Auslogics.

  Варто також прибрати режими гри Штурм, Зустрічний бій і Протистояння. Вони дуже непередбачувані. Грайте в режимі Стандарт і вимкніть розкачку у снайперському режимі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту