Логотип сайту

Як перевірити карту Зв'язкового?

Как проверить карту Связного?

Звичайно, найпростіший спосіб дізнатися про наявність балів на карті Зв'язкового - це зайти в салон зв'язку і попросити продавців-консультантів розповісти про правила програми накопичення знижок від "Зв'язковий Клуб". Також вам скажуть, скільки бонусів у вас є на карті і як їх можна витратити.

Як самому перевірити бали

 • Для того щоб перевірити карту Зв'язкового самостійно, можна скористатися мобільним телефоном, зателефонувавши за безкоштовним номером 88007005353. Додзвонившись, ви дізнаєтеся цікаву для вас інформацію крім того, скільки балів у вас на карті.
 • Всю найсвіжішу та детальну інформацію ви можете отримати на сайті sclub.ru в розділі «Як використовувати плюси». Інформація про нарахування та кількості плюсів знаходиться в особистому кабінеті (необхідно зареєструватися або ввести номер картки/пароль).
 • Правила програми

  Для того щоб накопичувати плюси, вам потрібно оплачувати покупки в певних місцях за допомогою карти Зв'язкового. Кожні 1 плюс дорівнює 1 рублю. Витрачати плюси можна як в самому магазині, так і у партнерів Зв'язкового - налічується понад 50 організацій.

  Також в розділі Покупки ви зможете ознайомитися з інформацією про товари, які можна купувати через інтернет.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту