Логотип сайту

Як доїхати до Петрозаводська?

Как доехать до Петрозаводска?

Якщо ви хочете дістатися до столиці Карелії - місто Петрозаводськ, але жодного разу там не були, або були дуже давно, але забули маршрут, ми допоможемо вам визначитися у цьому питанні.

Петрозаводськ розташовується на берегах Петрозаводської губи Онезького озера. Також частина міста знаходиться на березі Онезького озера, що робить його особливо привабливим.

Поговоримо докладніше про те, як доїхати до Петрозаводська. За відправну точку візьмемо місто Москва.

Дістатися на поїзді

Поїзд - це самий зручний і недорогий спосіб. Кожен день в карельські місця відправляється поїзд. Їхати недовго - одна ніч на поїзді, а вранці ви вже будете в Петрозаводську. Цей прямий поїзд відправляється до Петрозаводська в 20:30. Ціна від 1700 до 3000 рублів залежно від сезону. Інший поїзд до Мурманська через Петрозаводськ. З Москви він виїжджає в 22:20, ціна його нижче - від 1400 до 3000 рублів. Квитки можна придбати на сайті rzd.ru.

Долетіти літаком

Літак підійде тим, кому 16 годин їхати не під силу, а потрібно вже через годину, дві бути на місці. Подорож на літаку до Петрозаводська буде дорожче, але зате ви заощадите час. Вартість квитка близько 5000 рублів.

Літають літаки щодня. З розкладом ви можете ознайомитися тут. Тут же ви можете придбати квитки. Вилітає літак з аеропорту "Домодєдово", а ви прибудете в аеропорт "Бесовец". До Петрозаводська від Бісовця їхати хвилин 20 - враховуйте це для планування ваших зустрічей.

Доїхати на особистому автомобілі

Звичайно, можна скористатися особистим автомобілем. Шлях неблизький - 1010 км, так і бензину витратите чимало, але зате доберетеся на власному транспорті. Не забувайте, що вирушати з Москви краще рано вранці або пізно вночі, інакше простоїте на виїзді з міста невизначену кількість часу.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про те, як провести літо в Карелії, читайте нашу статтю Де відпочити влітку в Росії.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту