Логотип сайту

Як краще розлучитися?

Как лучше расстаться?

Трапляється так, що ви розумієте, що ваші відносини вже не приносять колишньої радості і задоволення. В цьому випадку є два шляхи. Перший - виявити проблему, обговорити з партнером і разом працювати над відносинами. І другий шлях - це розставання. Цей варіант багатьом здається легше - викреслити з життя однієї людини, дати місце більш щасливим відносинам. Але все не так-то просто - ви не зможете відразу перемкнутися, так і сам процес розставання легким і радісним ніхто не назве. Це, як правило, боляче і важко, причому обом партнерам.

Як зрозуміти, що потрібно розлучитися?

У відносинах трапляються кризи, і це абсолютно нормально. Криза не означає необхідність розставання. Зовсім ні, це як раз відсилання до першого шляхи вирішення проблеми у відносинах - поговорити з партнером і працювати над собою.

Що буде приводом до розставання:

 • відсутність поваги і довіри в парі;
 • несумісність характерів;
 • незадоволеність в інтимному плані.
 • Якщо у одного з партнерів є яскраво виражена психологічна проблема, з якою він не бажає боротися, це часто стає причиною розлучитися. Наприклад, алкоголізм, часті спалахи агресії, гіпертрофована ревнощі. Також проблема виникає, коли у партнерів різні плани на спільне життя. Так, коли один хоче дітей і велику сім'ю, а інший - чайлдфрі, це заводить майбутні відносини в глухий кут. Хтось може піти на поступки, відмовившись від своїх уподобань, але зробить це його щасливим? І відносини від цього навряд чи виграють.

  У парі вже є діти? Тоді розлучитися буває ще складніше. Адже все "заради дітей", які, напевно, хочуть, щоб батьки були разом. А ще малюки схильні несвідомо звинувачувати себе в розриві мами і тата. Але, як би важко не було, краще все-таки вибрати чесність - до самих собі і дитині. Краще пережити це, ніж проявляти фальш роками і будувати видимість дружної сім'ї.

  Як розлучитися правильно і по-хорошому?

  Поширена помилка - тривале розставання, коли відверта розмова регулярно відкладається на потім. Може, ви сподіваєтеся, що партнер сам додумається вас кинути - при цьому він безтурботно будує плани на довге і щасливе життя разом з вами. Чесно по відношенню до нього тягнути кота за хвіст?

  А хтось продовжує жити в налагодженому влаштованому побуті - раптом все налагодиться? Проходять роки, але нічого не налагоджується. Не бійтеся зізнатися собі, що відносини зжили себе - дайте собі і своєму партнерові можливість стати щасливими.

  Розлучитися складно. Але якщо ви вирішили так зробити, просто візьміть і зробіть. Не тікайте, не ховайте почуттів. Запросіть партнера на чесну розмову і м'яко висловіть все, що наболіло. Важливо діяти по-хорошому - без докорів і звинувачень, без грубощів на його адресу. Правильно вибирайте слова, але будьте гранично відверті. Пам'ятайте - спочатку вам обом буде важко, але через певний час все почне налагоджуватися.

  Рекомендуємо додатково ознайомитися зі статтями по темі:

 • Як розлучитися красиво
 • Як правильно розлучитися
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту