Логотип сайту

Як клеїти склошпалери?

Как клеить стеклообои?

Дивіться відео

Як клеїти склошпалери?

У стеклообоев порівняно з іншими видами є деякі переваги. По-перше, вони екологічно чисті, оскільки виготовляються з натуральних вихідних матеріалів, а саме: соди, кварцового піску, доломіту та вапна. По-друге, їх можна клеїти під фарбування і, забарвлюючи стіни в різні кольори, освіжити інтер'єр аж до 15 разів (можна і більше, але тоді шари фарби перекриють саму текстуру стеклообоев). Таким чином, термін служби таких шпалер обчислюється десятками років, за умови грамотно виконаної поклейки. Тому пропонуємо довідатися, як правильно клеїти склошпалери.

Вибір клею

Звичайний клей для склошпалер не підійде. Слід вибирати або спеціальний клей, або універсальний, на упаковці якого написано, що він підходить для даного типу шпалер. Продається він в порошку (в цьому випадку його розводять по інструкції, що додається до клею) або в готовому вигляді. Оскільки склад наносять тільки на стіну, дуже економічний витрата - 250 г клею вистачить для обробки декількох квадратних метрів поверхні.

Технологія обклеювання

 • Склошпалери клеяться практично так само, як і всі інші. Єдине, що їх відрізняє - здатність кришитися. З-за такої підвищеної крихкості для різання шпалер слід використовувати гострий канцелярський ніж або гострі ножиці.
 • Даний вид шпалер розташований в рулоні лицьовою стороною всередину. Потрібно акуратно розгорнути рулон і нарізати шпалери на смуги потрібної довжини з припуском в 10 див. Якщо потрібно дотримуватися малюнок, то кожне полотно вымеряют з попереднім.
 • Клеєм обробляють поверхню стіни за розміром одного аркуша. Краще всього наносити клей валиком. Потім полотно прикладають до стіни і іншим валиком (бажано м'яким) розгладжують його.
 • Склошпалери клеять встик. Краї полотен з'єднують між собою притискують до стіни і видаляють бавовняною серветкою надлишки клею.
 • Після обклеювання шпалер дають висохнути, потім приступають до фарбування.
 • Запобіжні заходи

  Оскільки склошпалери кришаться, що утворилася скляний пил може викликати роздратування на шкірі. Тому при роботі з ними потрібно надягати одяг з довгими рукавами і захищати руки рукавичками.

  В процесі обклеювання важливо стежити за температурним режимом і не допускати протягів. Оптимальна температура в приміщенні повинна бути в межах 18-25 ° с, вологість повітря - в районі 70%.

  Більше корисної інформації ви знайдете в нашій статті Як клеїти шпалери під фарбування.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту