Логотип сайту

Як визначити місце розташування телефону

Как определить местоположение телефона

Дуже часто люди не можуть знайти свій телефон, або їм необхідно за номером телефону визначити місцезнаходження людини. У сучасному світі вирішити це питання досить просто, так як існують програми та онлайн-сервіси, які допомагають визначати місцезнаходження телефону.

Мобільні телефони

Визначити місцезнаходження мобільного телефону можна кількома способами:

 • дзвінок/смс-повідомлення;
 • оператор стільникового зв'язку;
 • GPS-пошук;
 • спеціальні програми та сервіси.
 • Дзвінок/смс-повідомлення

  Якщо збираючись на роботу або гуляючи по парку, ви випадково випустили мобільний телефон, слід зателефонувати або надіслати смс-повідомлення. Почувши знайому мелодію, ви зможете знайти свій телефон.

  Оператор стільникового зв'язку

  На сьогоднішній день практично всі оператори стільникового зв'язку надають послугу, завдяки якій можна визначити місцезнаходження телефону.

 • У «Білайну» - це «Мобільний локатор», яка надається безкоштовно. Абонент платити тільки за відповідні запити. Активується послуга за номером 06849924. Надалі для відправлення запиту потрібно посилати SMS з текстом «L» на номер 684.
 • В оператора «МТС» за допомогою сервісу «Локатор» можна дізнатися місцезнаходження абонента. Для цього необхідно надіслати смс - повідомлення на номер 6677, в якому вказати ім'я цікавить абонента. Тільки після його підтвердження, ви зможете отримувати необхідну інформацію.
 • Компанія «Мегафон» не залишилася осторонь і запропонувала своїм користувачам сайт locator.megafonkavkaz.ru, за допомогою якого можна дізнатися, де знаходиться телефон. Розташування необхідного абонента приходить у вигляді sms-повідомлення. Але перед цим другий абонент повинен дати згоду на обробку його даних, відправивши смс на номер 000888 з текстом « і ваш номер телефону». Для визначення місця розташування дитини «Мегафон» надає послугу «Маячок», яку можна підключити до одного з дитячих тарифів.
 • Якщо вам не вдалося знайти абонента, прочитайте статтю Як дізнатися місце розташування абонента або Як знайти людину за номером телефону, де наведено додаткові варіанти пошуку.

  GPS-пошук

  GPS-навігація дозволяє знаходити людини з допомогою супутникових систем. Якщо господар телефону відзначив своє місцезнаходження на карті, то навігація буде показувати, де знаходиться телефон. Варто відзначити, що багато ігри та соціальні мережі просять вказати, де ви знаходитесь. Таким чином, ви відправляєте дані на супутник.

  Спеціальні програми та сервіси

  Сайти

  У мережі дуже багато сайтів, які пропонують пошук телефонів. Для того, щоб знайти абонента можна скористатися сайтом http://mobile-catalog.info/analys_tel_numb.php. Варто відзначити, що він вам не видасть точне місце розташування телефону, а лише його приблизні координати.

  Apple-додаток

  Якщо ви намагаєтеся знайти інший телефон з Apple, то можна скористатися додатком «Find my friends». Цей додаток дозволяє шукати не тільки власників Apple, але і інших абонентів, які нададуть вам свої дані.

  Стаціонарний телефон

  Якщо ви знаєте стаціонарний телефон абонента, то знайти його розташування можна за допомогою сайту spravkaru.net. На сайті необхідно вибрати країну мешкання абонента і вписати його номер телефону. Також можна спробувати пошукати в друкованому телефонному довіднику.

  Якщо ви втратили телефон і жоден з вищеописаних способів не допоміг вам його знайти, читайте статтю Як знаходять телефони.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту