Логотип сайту

Як в'язати, якщо "немає петлі"?

Как вязать, если

Багатьох рукодільниць, які практикують в'язання на спицях, не може не зацікавити, як в'язати, якщо немає петлі на схемі візерунка. Особливо актуальне це питання для тих, хто вперше розбирається в раппортах візерунків.

Як в'язати, якщо немає петлі на схемі

Є кілька варіантів виходу з такої ситуації:

  • Багато досвідчені рукодільниці рекомендують, що якщо на схемі (найчастіше це практикується при складанні схем ажурною в'язки) є порожня клітинка», що позначає термін «немає петлі, то на неї не потрібно звертати увагу. Таке позначення вводиться лише для збереження правильної прямокутної форми самої схеми і зручності її прочитання. Вони при в'язанні не враховуються, тобто, не приймаються до уваги.
  • Отже, план дій, як в'язати «немає петлі» спицями в разі «виявлення» цього знака в схемі. Необхідно продовжувати в'язати так, як і до цього, не звертаючи уваги на пропуски. Це означає, що коли за схемою йде виворітна петля, далі - пропуск, а потім лицьова петля, пров'язати «немає петлі», як ніби пропуску немає: виворітна, лицьова і далі за схемою.
  • Інші ж в'язальниці стверджують, що при наявності в схемі символу «немає петлі» потрібно пропускати петлю, тобто просто переносити петлю з попереднього провязанного ряду з лівої спиці на праву (не пров'язуючи її). Все залежить від самого візерунка в'язання.
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту