Логотип сайту

Як відписатися від підписки?

Как отписаться от подписки?

Дивіться відео

Як відписатися від підписки?

Сьогодні щодня багато користувачів мережі, а також користувачі мобільного зв'язку отримують різного роду листи і повідомлення, які можна класифікувати як спам. У даній статті ми розглянемо різні методики відписки від електронних розсилок і спаму.

Як відмовитися від розсилки на пошту

Щоб відмовитися від розсилки новин на електронну пошту, можна в меню «Мої підписки» натиснути «Відписатися». Також можна відкрити лист, дочекатися, коли воно повністю завантажиться, після чого знайти спеціальну посилання для переходу, яке буде мати вигляд «Натисніть тут». Натисніть на цю посилання і перейти на сторінку підтвердження відписки. Вам буде запропонований варіант відписатися, для чого знадобиться просто підтвердити свою згоду.

Також вам може бути запропонований варіант написати лист, який допоможе відписатися від розсилки. Його не потрібно заповнювати, достатньо лише натиснути кнопку із заповненою адресою служби розсилки і система автоматично відключить вас від неї.

Далі розглянемо, як можна відписатися від спаму.

Як відписатися від спаму

Спам являє собою найчастіше рекламні розсилки, але зважаючи на їх велику кількість та часто некоректної роботи спам-фільтрів у багатьох користувачів може виникати невдоволення при роботі з електронним ящиком. Як вже було сказано вище, щоб відписатися від спаму, потрібно зайти в лист від веб-сайту, який здійснює розсилку на ваш ящик і відмовитися від розсилки, натиснувши на посилання, вбудовані в текст.

Будьте уважні, адже деякі сайти розсилають листи з вірусними програмами. Якщо ви бачите, що вам приходять листи з якими-небудь вкладеннями, то краще в них не заходити. Ви також можете поставити маркер «Це спам!» на кожному отриманому листі. Однак даний метод може бути не ефективний, так як спам може розсилатися з різних адрес, а фільтр заблокує лише конкретний адресу скриньки, з якого вам надійшов лист.

Одним з ефективних способів позбавлення від спаму є реєстрація на сайті, який здійснює розсилку. Вам потрібно буде зареєструватися на цьому сайті, знайти у налаштуваннях профілю інформацію про рекламної розсилці і відмовитися від неї.

Далі розглянемо, як відписатися від смс-розсилки.

Як відписатися від смс-спаму

Багато сайтів, служби таксі, розважальні заклади, банки та різні сервіси здійснюють рекламну розсилку для своїх клієнтів. Як правило, номер телефону клієнта потрапляє в базу елементарним шляхом - клієнт сам називає свій номер для контакту. Якщо ви бачите, що вам постійно приходять різні повідомлення від однієї компанії, то ви можете зателефонувати за номером оператора та вимагати відключення від розсилки або відписатися через сайт. Вам зобов'язані розповісти, як відписатися від рекламної розсилки. Як правило, для цього достатньо відправити безкоштовне смс. Наприклад, зі словом «Стоп» або «Стоп-розсилка».

Якщо ж ви стали жертвою спам-розсилки, то вам потрібно зв'язатися зі своїм мобільним оператором. У кожного оператора є свої сервіси для надання допомоги в цьому питанні. На зазначені номери достатньо відправити смс-спам, який ви отримуєте, і оператор заблокує номер, з якого приходить спам:

 • Для МТС: сервіс під номером 1911.
 • Для Теле2: 0611.
 • Для Мегафон: 0500.
 • Для Білайн: 0611.
 • Також на сайті всіх мобільних операторів є розділ, який покликаний допомогти користувачеві в даних ситуаціях. Як правило, він знаходиться в меню запитань і відповідей FAQ. Якщо ж ви не знайшли потрібну відповідь - звертайтеся до адміністратора. Це ваше право і зобов'язані задовольнити прохання.

  Якщо вам надсилають спам по Bluetooth, то вам достатньо лише заблокувати номер, від якого приходить спам.

  Поради для всіх

  Щоб не стати жертвою спам-розсилки, будь це телефонний або спам розсилка на електронну пошту, потрібно дотримуватися наступних правил:

 • При реєстрації на сайтах, встановлення програм, скачуванні додатків і навіть перегляду онлайн фільмів звертайте увагу на те, що вам пропонують погодитися з умовами користування програм або умовами реєстрації на сайті. В цих умовах має бути зазначено, що ви погоджуєтеся з підпискою на розсилку.
 • Якщо у вас немає можливості відразу відмовитися від розсилки, ви можете повідомити про це адміністратора. Він буде зобов'язаний задовольнити ваше прохання.
 • Якщо в різних закладах вам пропонують назвати свій номер, ви можете відразу вимагати, щоб на нього не здійснювалася рекламна розсилка.
 • Деякі заклади пропонують завести спеціальну картку. Відомий випадок, коли мережа закладів Kill Fish використовувала номери клієнтів, які відкрили карту знижок для розсилки реклами з їх номери. Це протизаконний спосіб піару закладу, і ви маєте право, зіткнувшись з такою нагодою, звернутися в Росспоживнагляд. Щоб убезпечити себе від подібних прецедентів, залишайте неіснуючий номер. Іноді це буває краще, ніж дати реальний. Зрештою, ви самі можете оцінити, чи потрібні вами якісь акції від конкретного закладу чи ні.
 • Для отримання додаткової інформації ви можете ознайомитись із наступними статтями:

 • Як відключити підписки на Мегафоні
 • Як відмовитися від підписки
 • Як вийти з передплатників ВКонтакте
 • Як відключити підписку на Білайн
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту