Логотип сайту

Як зняти захист з .pdf?

Как снять защиту с .pdf?

Іноді в процесі роботи ми стикаємося з запароленными файлами, захищених від запису, редагування або навіть відкриття. Що ж робити користувачам, яким для роботи дуже потрібен захищений документ?

У цій статті розповімо про те, як зняти захист з pdf.

Захист від відкриття

Перш за все, потрібно зрозуміти, яким способом захищений необхідний файл. Іноді пароль ставиться на відкриття файлу, тоді ви не зможете отримати доступ до вмісту файлу, ні до єдиної функції, яку можна з цим вмістом виконати. В даному випадку віконце введення пароля з'являється відразу ж після подвійного клацання на файлі. Такі паролі зняти практично неможливо.

Відразу попередимо, в мережі ви знайдете масу майданчиків, які пропонують онлайн-злом, однак всі вони "заохочують" на якийсь рекламний сайт або того гірше - заражають ваш комп'ютер вірусом.

Рекомендуємо скористатися для розблокування PDF-файлів програмою Advanced PDF Password Recovery. Завантажуємо програму, встановлюємо її і задаємо параметри роботи. Інтерфейс програми простий, користувачеві відразу зрозуміло, куди помістити файл, який потрібно розблокувати, як встановити параметри злому і куди натискати, щоб його активувати.

Захист від редагування

Якщо ж захищений файл від редагування, ви зможете його відкрити, однак, опції "Друк", "Експорт" і т. д. будуть не активні.Такий захист зняти набагато простіше, однак вам все одно знадобиться спеціальна програма. Рекомендуємо Wondershare PDF Password Remover. Після установки і відкриття цієї програми потрібно натиснути на кнопку "Додати...", розташовану у верхньому лівому кутку, далі натиснути на велику кнопку Start в нижньому правому куті. Тепер залишається тільки чекати, через деякий час програма видасть вікно «Пароль успішно видалений».

Ще один спосіб роботи з захищених PDF - попередня його конвертація в Word, непоганий сайт для цього - pdftoword.ru. Цей спосіб підійде, якщо вам не важливо, в якій програмі працювати, головне - витягнути дані з файлу. Проте попереджаємо, конвертація не завжди проходить успішно і можна отримати «кривий» документ.

Звичайно, багато хто з вас могли подумати - який же сенс у захисті файлів, якщо їх так просто розблокувати? Насправді, всі програми розшифрування побудовані на примітивному мисленні користувачів, які найчастіше використовують дуже прості паролі, навіть для захисту по-справжньому серйозних документів. Так що, якщо ви, навпаки, хочете не зняти захист файлу, а уникнути цієї події, використовуйте дійсно складні паролі. Головне, самим потім такий пароль не забути, а то доведеться побувати на стороні зломщика!

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту