Логотип сайту

Як стати дуже сильним?

Как стать очень сильным?

Дивіться відео

Як стати дуже сильним?

Кожна людина є унікальною. Ми відрізняємося за кольором шкіри, особливостей характеру, фізичним можливостям і т. д. Далеко не всіх природа обдарувала ідеальним статурою або модельною зовнішністю. Однак це зовсім не означає, що потрібно опускати руки і миритися з цим. Потрібно зробити перший крок і почати змінювати себе в кращу сторону. Природно, варто попрацювати над тим, як стати сильнішою фізично.

Вправи

Щоб ефективно розвинути м'язову силу, рекомендується скористатися простими вправами:

 • Розведення рук з гантелями. Вправа виконується на похилій лаві. Оптимально робити п'ять підходів по сім разів.
 • Жим штанги (виконується на похилій лаві). П'ять підходів по п'ять разів.
 • Станова тяга. П'ять підходів по п'ять разів.
 • Присідання зі штангою. П'ять підходів по п'ять разів.
 • Підтягування широким хватом. Чотири підходи по п'ять разів.
 • Віджимання на брусах.
 • Даний комплекс вправ, напевно, припаде до душі тим, хто бажає розібратися, як стати дуже сильним. Його головна перевага полягає в тому, що він ефективно діє велика кількість груп м'язів. У цьому комплексі варто працювати з такою вагою, щоб останні повторення в підходах давалися з найбільшим зусиллям. Все це дозволить не тільки поліпшити фізичну силу, але і збільшити об'єм мускулатури.

  Позбавляємося від зайвої ваги

  Якщо у вас спостерігається зайва вага, то додатково можна робити наступну вправу: підйом ніг в положенні лежачи (виконується на похилій лаві). Досить п'яти підходів по п'ятнадцять разів. Якщо у вас є певні проблеми з виконанням, то до цієї кількості підходів варто йти плавно. Починати можна з одного або двох підходів.

  Щоб стати сильніше, неодмінно приділіть підвищену увагу власним раціону харчування. Для нарощування м'язової маси і збільшення фізичної сили треба скористатися спеціалізованої дієтою, багатою білком. Завдяки цьому вже через два-три місяці ви зможете помітити значне збільшення об'єму м'язів і фізичної сили.

  Зрозуміло, треба позбавлятися від шкідливих звичок (спиртні напої, цигарки та інше). Без цього стати сильним вам навряд чи вдасться, а всі ваші тренування виявляться лише втраченим часом.

  Додаткову інформацію можна знайти у статті " Як стати сильним.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту