Логотип сайту

Як зробити стіл в Minecraft?

Как сделать стол в Minecraft?

Дивіться відео

Як зробити стіл в Minecraft?

Як тільки гравець вгамує спрагу пригод і запасеться ресурсами, він подумає про своє житло. Адже його потрібно обставити меблями, щоб у ньому було затишно жити. Нижче можна буде дізнатися, як зробити стіл в Minecraft. А про крафте зачарованого столу стаття розповість - Як в Minecraft зробити стіл зачарования.

Робимо стіл в Minecraft

Важливо знати, що офіційного рецепту для крафта столу не існує, тому його можна зробити тільки з підручних засобів. Варіантів його створення декілька.

 • Найпростішим способом зробити стіл буде використання забору і натискний або кам'яної плити. В залежності від типу плити змінюється розмір столу. У першу чергу потрібно поставити паркан, після чого на нього кладеться відповідна плиту. З цими складовими можна зробити стіл і на чотирьох ніжках, потрібно просто поміняти розташування паркану.
 • Щоб зробити стіл за іншим рецептом, потрібно взяти дві штуки ступенів. Поставте блоки по сусідству, а поряд розташуйте ступені, клікнувши по нижній частині блоку. Аналогічним чином слід вчинити і з іншою стороною, після чого зайві блоки видаляються.
 • Також можна зробити стіл з використанням поршня. Спочатку вибивається один блок в підлозі, туди ставиться поршень. Для активації поршня потрібно використовувати важіль або червоний факел. Їх потрібно розташувати поруч з поршнем. Даний вид столу можна легко сховати, якщо використовувати червоний факел. В результаті у вас у вітальні буде більше місця.
 • На стіл можна поставити торт або інші страви, також багато накривають цей предмет килимом, який виглядає, як скатертина. У підсумку будинку стає більш затишно і красиво.

  Після столу буде корисно скрафтить ще й стілець. У цьому вам допоможе наша стаття, Як зробити стілець в Minecraft.

  Можливо, вам буде цікава наша стаття зачаровувати речі в Minecraft.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту