Логотип сайту

Що таке пек?

Что такое пек?

У російській мові багато так званих омонімів - слів, які пишуться і вимовляються однаково, але мають зовсім різні значення і сфери вживання.

Одним з яких слів - омонімів є слово «пік». Що таке пек? Які його значення?

Значення слова «пік»

У першому значенні це технічний термін. Пек - в перекладі з англійської мови «pek» - це речовина чорного кольору, яке видобувається з смоли і дьогтю - деревного, торф'яного і кам'яновугільного. По консистенції воно густе. Сфера застосування пеку в промисловості, особливо хімічної, дуже широка.

 • Зазвичай пек використовують при виготовленні асфальту. Тут дуже зручно одна з його властивостей - він швидко засихає, що важливо при укладанні асфальту. Наприклад: "При виготовленні асфальту використовується пек".
 • Пек використовують і для приготування чорних лаків. Наприклад: "Пек входить до складу чорного лаку, виготовленого даною компанією".
 • Пек входить до складу пластифікаторів, які, в свою чергу, є компонентами різних покрівельних матеріалів, а також мастик.
 • Пек використовується в якості залишає компонента при просоченні картону. Наприклад: "Целюлозна фабрика отримала партію препарованих смол, в які входить пек".
 • Пек - компонент емалей, службовців для антикорозійного застосування. Наприклад: "Емалі з додаванням пеку володіють високими антикорозійними властивостями".
 • У другому значенні пек - це людина, що фотографують самого себе. Наприклад: "Він був пеком, свої фотопортрети він навіть виставляв на продаж".

  Визначення інших термінів шукайте в розділі Визначення на нашому сайті.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту