Логотип сайту

Як дати хлопцеві зрозуміти?

Как дать парню понять?

Чоловік і жінка мислять по-різному. А тому дамам потрібно навчитися грамотно доносити до представників протилежної статі потрібну інформацію, враховуючи їх особливості сприйняття.

Любов і дружба

Відносини між друзями і закоханими дуже крихкі, адже можна одним необережним словом зіпсувати те, що ви створювали роками. А тому в питаннях особистих і подружніх відносин важливо діяти тактовно. При цьому давайте відразу домовимося, що натяки ми використовувати не будемо, бо чоловіки розуміють їх вкрай погано, а найчастіше не розуміють зовсім. Отже, як...

 • ... дати зрозуміти хлопцеві, що він вас образив? Тут треба неодмінно сказати прямо (але не переходячи на конфлікт) про те, що вас засмутив той чи інший його вчинок, слова.
 • ...дати зрозуміти, що партнер вас не влаштовує в ліжку? В цьому випадку потрібно будувати фразу вкрай делікатно: «Мені подобається, коли ти робиш це і ось це. А давай наступного разу ти зробиш ось це і це. А ще мені подобається, коли...» і т. д. Направляйте улюбленого по потрібному шляху, не забуваючи щедро хвалити його.
 • ... дати зрозуміти, що ви хочете розлучитися/не хочете зустрічатися або спілкуватися? Тут слід бути і делікатною, і категоричною, щоб не давати хлопцеві марних надій. Почніть з позитивних моментів, щоб «підсолодити пігулку»: «Ти добрий, гарний. Мені з тобою дуже добре, весело». Далі переходьте до суті: «Але ми не можемо зустрічатися/спілкуватися, тому що...». Дуже важливо привести вагомий аргумент, чому ви не хочете продовжувати/починати відносини. Наприклад: «Я люблю іншу», «Ми абсолютно різні люди. Кожному з нас потрібно знайти більш близького за духом людини». Якщо сумніваєтеся в тому, що людина зрозуміє вас з першого разу, то не обіцяйте підтримувати з ним дружні стосунки, інакше він все одно буде сподіватися на те, що ви передумаєте.
 • А ось про те, як висловити чоловікові свою симпатію, читайте в іншій нашій статті Як дати йому зрозуміти.

  На роботі

  На відміну від друзів або коханців, своїм колегам ви рішуче нічого не повинні, а тому і діяти на роботі можна сміливіше і категоричніше. Так, щоб дати чоловікові зрозуміти, що він:

 • вступив з вами некрасиво, підвів - просто скажіть йому про це. Якщо людина не посоромився вчинити погано, то чому ви повинні соромитися його в цьому дорікнути?
 • перекладає на вас занадто багато своїх обов'язків - знову ж скажіть йому про це. Наприклад: «Ти знаєш, на останню твою просьбу я витратила багато часу, не встигла зробити свою роботу і змушена була працювати всі вихідні. Давай ти в наступний раз спробуєш сам свої справи зробити, а то я і так дуже сильно завантажена».
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту