Логотип сайту

Як стати дивною?

Как стать странной?

Коли хочеться виділитися з сірої маси, можна стати дивною. Для цього доведеться поміняти свої звички, поведінка і стиль в одязі. Нижче будуть дані поради про те, як стати дивною за короткий час.

Зміна стилю

Стати дивною допоможе одяг. Для цього доведеться вибрати не зовсім звичайний стиль. Якщо вам близька готична тематика, то одягайтеся весь час у чорне, а також не забудьте про певні атрибути - черепах, свастике і хрестах. Фанатеете від стилю емо - одягайтеся в рожеве і чорне, відвідуйте спільноти і організуйте зустрічі. Можна також розробити свій власний стиль, додавши в нього дещицю екстравагантності. Він буде схожий на інші, і ви будете виглядати дивно.

Незвичайний макіяж

Робіть собі щодня незвичайний макіяж. Ви можете використовувати дуже яскраві або темні кольори, освойте техніку боді-арту. Різні малюнки можуть бути нанесені як на особу, так і на тіло, руки. Арт повинен бути незвичайним, тоді він буде привертати увагу навколишніх. Можливо, ви навіть станете зіркою у вузьких колах або зможете заснувати товариство, де станете лідером.

Дивна мова

Стати дивною можна, просто змінивши свою промову. Ви можете спілкуватися з оточуючими мовою, відмінному від звичного. Так, наприклад, вставляйте різні іноземні слова, фрази з відомого кінофільму або рядки з пісень. Також можна читати перед спілкуванням з людьми щось типу змови, який слід придумати самостійно і вимовляти незрозумілою іншим людям мовою.

Можливо, вам також будуть цікаві наші розділи Самоорганізація і Робота над собою.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту