Логотип сайту

Як пробити номер машини?

Как пробить номер машины?

На даний момент чи не у кожного бажаючого придбати уживане авто виникає необхідність пробити номер машини. Однак як це зробити? Існує два основних способи: через ГИБДД і через мережу. Розглянемо два цих способу докладніше.

Пробити машину з номерами через ГИБДД

Щоб отримати інформацію про машині достатньо звернутися у відділення ГИБДД.

 • Кожен бажаючий може запросити у співробітників дані про автомобілі, аргументуючи це бажанням придбати нім.
 • Співробітники ГИБДД нададуть дані, спираючись на базу даних, в яку внесені всі зареєстровані номери , видані конкретному власнику. Як правило, співробітники надають тільки дані про правопорушення власника.
 • Також можна пробити автомобіль з допомогою Vin-коду.
 • Варто зазначити, що послуга платна.

  Як пробити машину через мережу

  Існує можливість дізнатися дані про реєстраційний номер через спеціалізовані сайти. Варто враховувати, що надана ними інформація може бути недостовірною. Це пов'язано з тим, що в мережі немає єдиної бази реєстраційних номерів. Номери закріплюються за конкретним регіоном чи республікою. Однак шанс, що шуканий номер може бути знайдений в мережі все ж є.

 • Зайдіть на сайт vinformer.su.
 • Введіть Vin-код автомобіля.
 • Система автоматично видасть інформацію про автомобілі. Покаже, чи був він чи досі числиться в угоні.
 • Варто враховувати, що дані в системі засновані на тих, які були надані самим власником машини.
 • Зверніть увагу, якщо в подібних сервісах у вас просять СМС-код для підтвердження, то ви маєте справу з шахраями, які за допомогою таких баз даних обманюють людей, списуючи з рахунку гроші під час надсилання повідомлень. Будьте пильні. Докладніше про те, як пробити машину за Vin-кодом можна дізнатися в статті: Як пробити Вин (Vin).

  Інформація на форумах

  Є дуже багато форумів в мережі, де люди готові надавати повну інформацію про машині за гроші. Як правило, такі люди пропонують перерахувати певну суму на їх рахунок і вислати дані про автомобіль. З пропонованих варіантів: пробити автомобіль за держ номером, марці машини, імені нинішнього власника - все що завгодно, будь-які дані. Однак таким людям теж не слід вірити, адже, як вже було сказано вище, в мережі немає єдиної бази даних по автомобілям. А тому інформація, яка буде надаватися, може мати недостовірний характер або бути зовсім обманом.

  Інформація про заставу автомобіля

  Якщо пробити номер машини безкоштовно не представляється можливим, то з з'ясуванням, знаходиться машина під заставою все ще складніше. Справа в тому, що навіть якщо автомобіль під заставою, це не означає, що оригінал ПТС не знаходиться на руках автовласника. Що ж стосується несплати кредиту за ТЗ, то банки часто не вносять неплатників до тих пір, поки ті не перетнуть межу». Правильніше кажучи, поки не вичерпаються ліміти. Таким чином, з'ясувати, чи є автомобіль кредитованным чи ні, зазвичай можна лише у власника.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту