Логотип сайту

Що таке are?

Что такое are?

Сьогодні багато замислюються про вивчення англійської мови, адже знання англійської останнім часом стало обов'язковим вимоги прийому на роботу в більшості професій. Однак послуги репетиторів англійської мови сьогодні коштують недешево, та й знайти хорошого репетитора дуже складно.

Тим не менше, вихід завжди є, початкові знання можна отримати самостійно, благо Інтернет надає масу можливостей у даній галузі, а з репетитором вже довести мову до досконалості. У цій статті поговоримо трохи про головне дієслові англійської мови - дієслові to be.

To be - значення і зміст

Дієслово "to be" перекладається як "бути, перебувати" і використовується в англійській мові дуже часто, оскільки використовується не тільки у своєму прямому значенні, але і грає роль дієслова-зв'язки.

Більшість з вас знає, що англійське пропозицію обов'язково повинно мати дієслово, тобто якщо по-російськи ми можемо сказати - "Ти красива", по-англійськи фраза - "You beautiful" буде невірною. Тут і вступає в гру дієслово-зв'язка "to be", і ми отримуємо правильну фразу - "You are beautiful". Почекайте, а що таке "are", запитають зараз багато? Адже говорили про "to be"!

To be - форми дієслова

В англійській мові є маса часів, і дієслова видозмінюються в залежності від часу. Здебільшого форма інфінітива відрізняється від форми теперішнього часу лише часткою "to", наприклад, "to go" - ходити, "go" - ходжу, ходимо, ходить і т. д. Таким чином, пропозиція "Я ходжу в школу" виглядає так: "I go to school", а пропозиція "Мені подобається ходити в школу" так "I like to go to school".

Тим не менш, дієслово "to be" і відразу виділився, його форми теперішнього часу відрізняються від інфінітива більш разюче і, більш того, їх цілих три. Рішення про те, яку з форм застосувати, приймається у відповідності з особою, яка вчиняє дію:

При використанні займенника:

 • I (Я) "to be" перетворюється в "am"
 • He, she, it (він, вона, воно) "to be" перетворюється в "is"
 • You, we, they (ти, ми, вони) "to be" перетворюється в "are"
 • Тепер стає зрозуміло, чому в реченні "You are beautiful" ми використовували форму "are".

  Інші нові слова шукайте в розділі Визначення.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту