Логотип сайту

Як зрозуміти по очах?

Как понять по глазам?

Очі будь-якої людини можуть дещо розповісти нам про його характер, думки, почуття, настрої, а також про ставлення людини до вас.

З нашої статті ви дізнаєтеся, як зрозуміти по очах невербальне прояв емоцій людини. А проявивши трохи більше уваги до свого співрозмовника, в деяких випадках ви навіть зможете з великою часткою ймовірності дізнатися, про що він думає.

Як зрозуміти людину по очах

Отже, зіниці є однією з самих «чесних» частин наших очей. Ми навіть не можемо контролювати процес зміни розміру зіниць, що може в окремих випадках видавати ваші емоції. М'який і поступливий характер людини видають великі зіниці, які повільно розширюються в стресових ситуаціях. Така людина при суперечках частіше буде поступатися співрозмовнику на шкоду своїм інтересам. Протилежна ситуація у людини з вузькими зіницями - вони видають твердий характер. Така людина не дасть себе в образу, він, навпаки, буде нападати і намагатися розпалити конфлікт ще більше.

До речі, ви ніколи не замислювалися про те, на які хитрощі йдуть продавці, намагаючись продати вам свій товар? Так от: деякі талановиті торговці знають, як читати по очах. Вам може сподобатися який-небудь товар, але не сподобатися ціна, і, помітивши це, продавець почне знижувати ціну. Ваші зіниці миттєво стануть в 4 рази більше, коли торговець запропонує кращу ціну, і, піймавши цей момент, він перестане знижувати ціну, і ви, можливо, купите товар. Якщо тільки зіниці знову звузяться, це буде означати, що товар перестав бути вам цікавий, і досвідчений торговець, можливо, знову почне знижувати ціну.

Правда чи брехня?

Коли ви відчуваєте радість, захоплення або просто дивіться на дорогого або симпатичного вам людини, ваші очі мимоволі світлішають. У протилежних ситуаціях, таких як гнів, горе або роздратування, очі, навпаки, стають темнішими. Пам'ятаючи про цю особливості, ви зможете без праці визначити ставлення до того чи іншої людини.

Ще одна особливість руху очей, по якій ви зможете зрозуміти, бреше людина чи говорить правду, полягає ось у чому: коли співрозмовник намагається розповісти вигадану історію, зіниці його очей мимоволі будуть ковзати вліво і вгору. А якщо співрозмовник говорить правду чи пригадує що-то з минулого, рух очей спрямована вправо і вгору. Правда, тут необхідно відзначити, що у лівшів все йде з точністю до навпаки.

Спробуйте спочатку попрактикуватися на собі і уявіть щось з минулого, помічаючи, в якому напрямку будуть рухатися очі. Швидше за все, це буде вправо і вгору (якщо ми розглядаємо ситуацію для правші) або вліво і вгору (для лівші). А тепер спробуйте придумати вигадану ситуацію з життя: ви помітите, що зіниці зроблять рух в протилежну сторону. Якщо ви зусиллям волі спробуєте зробити навпаки, то, швидше за все, вам здасться це некомфортним. Також ви можете попрактикуватися на співрозмовника: задайте йому питання, відповідь на який неможливо збрехати, і простежте за рухом очей.

Особливості кольору очей

Для людей, що спеціалізуються на читанні по обличчю, також дуже важливі не тільки руху зіниць, але і, наприклад, колір, розріз очей і деякі інші особливості, що, безсумнівно, зможе розповісти про людину трохи більше.

 • Так, володарі блакитних очей по своїй натурі романтичні і мрійливі. Вони частенько ведуть себе спокійно, а досить нечасті прояви роздратування дуже швидко зникають.
 • Любителі головоломок і вигадники оригінальних ідей найчастіше мають сірим кольором очей. Такі люди трохи жорсткі, наполегливі, вони рішучі і незалежні, але можуть виявитися безпорадними в ситуаціях, де потрібно напружувати розум.
 • Чорноокі люди в кризових ситуаціях частенько дратівливі, запальні і вперті. Зате у них надзвичайно розвинені інтуїтивні здібності.
 • Володарі карих очей частенько замкнуті і не люблять ділитися внутрішніми переживаннями. Такі люди самостійні і відповідальні і терпіти не можуть, якщо на них чинять тиск.
 • Зеленоокі люди на перевірку виявляються прекрасними керівниками - вони суворі, але справедливі. Із складних ситуацій завжди терпляче намагаються знайти вихід - і знаходять.
 • Володарі блакитних очей - люди, найчастіше, дуже конфліктні і нетерплячі, до того ж, можуть бути досить зарозумілими, люблять суперечки і не особливо намагаються перейнятися проблемами співрозмовника та оточуючих людей.
 • Володарі рідкісного жовтого відтінку очей, як правило, дуже талановиті і люблять займатися окультними науками. А деякі люди з жовтими очима, як стверджують, навіть можуть читати думки інших.
 • Особливості форми очей

 • Володарі великих мигдалеподібних очей дуже добрі і сприймають світ, так би мовити, на позитивній хвилі.
 • Великі видовжені очі можуть свідчити про стриманість людини, а також про наявність у нього грандіозних планів.
 • Близько посаджені до перенісся очі видають в людині прагматика, який любить досягати поставлених цілей.
 • Глибоко посаджені очі бувають у людей з вельми цікавим типом характеру. Ці люди тихі, обережні, але не боягузливі. Таку людину краще не дражнити, так як ви повністю відчуєте на собі його темперамент.
 • Люди з очима витрішкуваті прагнуть до комфорту, люблять жити в достатку, ні в чому собі не відмовляючи. Вони також можуть, як діти, дивуватися тому, що не все складається таким чином, як вони мріяли.
 • Якщо ви хочете ознайомитися з цією темою детальніше, радимо прочитати іншу нашу статтю Про що говорять очі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту