Логотип сайту

Що таке няшка?

Что такое няшка?

У молодіжному середовищі дуже часто можна почути слово "няшка". У соціальних мережах на кшталт Вконтакте, Twitter воно теж зустрічається на кожному кроці. При спілкуванні підлітки нерідко використовують це слово, як і його похідні - "няшечка", "няшечный" та інші. Що ж це таке - "няшка"?

Походження і значення слова

Народилося дане слово в аніме, де воно використовувалося як вигук, схожий муркотіння кошеня (мяу) - "ня". Це нявкання робило самих милих персонажів ще більш чарівними. Кішка ж на японській мові - неко. У поєднанні слів "ня" і "неко" виник неологізм "няко". Так говорять про все располагающем, миле і приємне. Слово "няша" або "няшка" - вже похідні від "няко", їх використовують у схожому значенні.

В аніме "няшкі" - це самі милі персонажі жіночого роду. Наприклад, типова няшка - дівчинка з великими очима, світлими або рожевими волоссям, усміхнена - викликає асоціацію з кішечкою. Іноді в таких героїв спеціально промальовані котячі вушка. Няшками називають і всіх дівчат з аніме миловидної зовнішності, і тут це синонім слова "сексуальна". "Няшкі" - це також фанати аніме і косплеев.

У молодіжному спілкуванні це слово використовують у широкому контексті, і говорять так про все, що сподобалося чи заслуговує схвалення; це може бути і вираз подяки, прояв симпатії. Синонім - "кавайний".

Приклади використання: "Ти така няшка", "Цей хлопець - няшка", "Ми з тобою няшкі на фото", "Він няшный", "Мені подобається футболка, дуже няшная".

Підіб'ємо підсумок. Отже, няшка може вживатися як:

 • милий, чарівний, приємний;
 • сексуальний;
 • позначення фаната аніме;
 • прояв схвалення, подяки, симпатії.
 • Додатково можна прочитати матеріал Хто такі няшкі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту