Логотип сайту

Як перемагати в Вормиксе?

Как побеждать в Вормиксе?

Дивіться відео

Як перемагати в Вормиксе?

Worms (в перекладі з англійської - "черв'яки") - гра по-справжньому легендарна. Дві команди черв'ячків, безліч видів зброї і єдина мета - вбити всіх членів команди супротивників швидко і з мінімальними втратами. Здавалося б, ну що тут особливого? Але, мабуть, щось є, раз гра, починаючись як примітивна комп'ютерна стрілялка, "окупувала" мобільні девайси і з'явилася в списку додатків популярних соціальних мереж. Користувачі ВКонтакте, наприклад, можуть знайти цю гру під назвою Wormix (Вормикс).

У цій статті розповімо про те, як перемагати в Wormix.

Персонажі

Класична Worms знає тільки один тип персонажа - бойової хробак. Розробники Wormix пішли далі, тут можна знайти і інші раси, а саме - дракона, кота, демона, зайця, боксера, зомбі і робота. Кожен "підвид" має свою фішку:

 • Черв'як має високу ступінь прохідності і відмінно ховається у важкодоступних місцях.
 • Дракон вміє літати, залишаючи за собою вогняний сліди, "лікують" членів своєї команди і крадуть здоров'я у ворогів.
 • Кіт чудово лазить по будь-яких типів поверхонь.
 • Демон може вбивати отрутою і, що дуже важливо, не побивається затопленням!
 • Заєць дуже швидко переміщається і відмінно стрибає.
 • Боксер стійкіше інших персонажів, у нього прекрасна броня і здоров'я.
 • Зомбі володіє суперсвойством: коли гравець вбиває зомбі, він і сам втрачає здоров'я. Однак воскреслий зомбі починає грати на іншій стороні.
 • Робот може вбивати струмом і знаходити слабкі місця супротивника.
 • Зброя

  У новачка вибір зброї невеликий, але ніхто не застрахований від гри з більш прокачаним противником. Допоможе виграти в такій нерівній боротьбі тільки правильне використання кожного типу зброї.

  Важливий момент, який слід враховувати при виборі зброї, - місце розташування ворога. Так, якщо персонаж противника розташований близько до води, ви можете просто зіштовхнути його туди, відразу віднявши всю "життя", якщо супротивник ховається в ямці - для максимального шкоди чудово підійде вогнемет, а якщо за перегородкою - діставайте гвинтівку.

  До речі, в грі періодично з'являється вітер, і ваша куля, випущена з рушниці або іншого типу зброї, може під його впливом змінити траєкторію, і не те щоб не вразити супротивника, а зовсім потрапити до вашого гравця.

  Універсальна зброя - міни, вони забирають досить багато від рівня життя і чудово працюють, де б не розташовувався черв'ячок. Крім того, міна не залежить від фізичних явищ.

  Тактика

  У Wormix наявність власної стратегії відіграє величезну роль. Тактика по суті - це комбінація улюблених рас гравця і зброї. Треба сказати, до 10-15 бою у кожного виробляється власна стратегія, що дозволяє перемагати навіть у боях, які на перший погляд виглядають безнадійними.

  Тим не менш, відпрацьовану тактику слід іноді коригувати, тому що краще зброю в Wormix - непередбачуваність. Передбачувана поведінка у грі призведе до сумних наслідків.

  Боси

  У Wormix чотири типу босів - фермер, мисливець, мінер і маніяк. Для перемоги кожного з них потрібно вибрати певну стратегію.

  Фермер володіє потужною бронею, а отже, базове зброю для атаки не підійде, - тільки те, що пробиває броню - арбалет або кувалда.

  Мисливець постійно розставляє пастки, і щоб їх обійти, постійно доведеться використовувати телепорт. Битися з мисливцем найкраще зброєю дальнього бою.

  Мінер обороняється мінами, що реагують на рух, а тому тактику ближнього бою з ним використовувати не слід. Зробіть собі з допомогою зварювання укриття і відбивайтеся з нього.

  Маніяк має міцну броню і здоров'я, боротися з ним дуже важко. Радимо усіма можливими способами відвести його до води і зіштовхнути в прірва.

  Така ось цікава і насичена гра не набридає вона дуже довго. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам перемогти будь-якого супротивника і зробити свою команду справжнім чемпіоном. Успіхів!

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту