Логотип сайту

Як дістатися до Сочі?

Как добраться до Сочи?

Сочі - це курорт не тільки Росії, але і загальносвітового масштабу. Сочі розташований на Чорноморському узбережжі Краснодарського краю, а також поруч з Головним Кавказьким хребтом, що робить курорт особливим, тому що тут можна не тільки відпочивати на морі, але і займатися зимовими видами спорту на Кавказькому Хребті.

Завдяки такому географічному розташуванню Сочі став містом, де в 2014 році проводилися Олімпійські ігри. На спорудження багатьох спортивних споруд та благоустрій міста було витрачено п'ятсот мільярдів рублів.

Сочі - це не тільки курорт, але й важливий транспортний вузол в Росії і світі, а також культурний центр чорноморського узбережжя. Завдяки розгалуженій транспортній системі міста можна дістатися з будь-якої точки Росії різними шляхами.

Розглянемо докладніше, як дістатися до Сочі.

Як дістатися до Сочі з Москви літаком

Прямі рейси з Москви до Сочі літають з аеропортів цілодобово і досить часто. Ви зможете без проблем купити квиток на сайтах авіакомпаній або прямо в аеропорту. Наприклад, на сайті Аерофлоту або Трансаеро.

Міжнародний аеропорт в місті Сочі розташований в мікрорайоні Адлер. До міста від аеропорту приблизно тридцять кілометрів шляху. Між аеропортом і містом ходять цілодобово маршрутні таксі, автобуси і електропоїзд. Також ви можете в будь-який момент взяти на прокат автомобіль або таксі.

Переліт до Сочі є найкращим варіантом для того, щоб швидко опинитися на курорті, однак витрати будуть відповідні.

Як дістатися до Сочі з Москви поїздом

Дістатися на поїзді з Москви в Сочі можна дуже легко. Потяги ходять регулярно, і купити квиток також не складе труднощів. Поїзд йде приблизно добу до Сочі і слід через десятки станцій і міст Росії.

У самому місті кілька залізничних станцій - Центральний, Лазаревський, Адлерський і Хостінскій. Поїзди йдуть через усі чотири станції. Подивитися й купити квитки на поїзд ви можете на сайті Tutu.ru.

Даний транспорт підійде тим, хто хоче заощадити, але при цьому шлях займе досить багато часу.

Як дістатися до Сочі з Москви на автомобілі

Місто Сочі з'єднаний основною трасою Краснодарського краю М27, яка проходить через багато міст і закінчується в селищі Джубга. Там же траса плавно переходить у федеральну дорогу М4, що проходить через Дон, Новоросійськ і Москви. Саме по М4 необхідно починати їхати у бік Сочі на автомобілі, а потім в селищі Джубга переходити на М27 до Сочі.

Також можна проїхати до Волгограда по трасі М6, а потім поїхати на Ростов-на-Дону і перейти на М4.

Плюсом такої поїздки буде те, що ви зможете побачити безліч інших міст, регіонів, природних і кліматичних умов, однак, дорога займе дуже багато часу і витрати палива, а також потрібно десь зупинятися на нічліг. У літній час по трасі М27 часто зустрічаються сильні затори та пробки з-за вузької траси і велику кількість відпочиваючих, які їдуть в Сочі і найближчі курорти. У міжсезоння можна проїхати в місто без особливих проблем і пробок.

Як дістатися з Москви до Сочі на автобусі

Автобусним сполученням Сочі пов'язаний з багатьма містами півдня Росії. В основному з містами Краснодарського краю, а також найближчими регіонами. Однак, поїхати на автобусі можна і з Москви, але автобуси ці сезонні і їздять не так часто (автовокзал Сочі знаходиться в центрі міста на вулиці Горького).

Туристичні компанії в літній сезон завжди організовують комфортабельні автобуси до Сочі з Москви. Їхати доведеться більше діб в залежності від ситуації на дорогах.

Такий транспорт має переваги в невисокою ціною і відносно високому комфорті поїздки. Подивитися ціну і розклад автобуса до Сочі з Москви ви можете на сайті МРТ або БТ-ТУР.

Як дістатися з Москви до Сочі на кораблі

Місто Сочі володіє великим міжнародним портом. Дістатися водним шляхом пасажирським транспортом можливо з міст Батумі (Грузія), Гагра (Абхазія) та Трабзон (Туреччина). Проте, до цих міст спочатку доведеться дістатися з Москви на літаку, поїзді, автобусі або автомобілі.

При цьому більшість судів відправляються всього лише два рази в тиждень, однак, ціна буде невисокою, а шлях займе від години до дванадцяти годин в залежності від віддаленості міста відправлення пасажирських суден від Сочі.

Також ви можете прочитати нашу корисну статтю Куди сходити в Сочі.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту