Логотип сайту

МТСяк підключити обіцяний платіж?

МТС: как подключить обещанный платеж?

Незважаючи на те, що сьогодні існує величезна кількість способів оперативного поповнення рахунку, іноді ні один з них не підходить, і, тим не менш, баланс нульовий, а зробити дзвінок просто необхідно. На такий випадок оператори стільникового зв'язку придумали удобнейшую опцію "Обіцяний платіж".

У цій статті розповімо, що таке опція "Обіцяний платіж", як вона працює і як її підключити абонентам МТС.

Умови опції

Опція "Обіцяний платіж" дозволяє поповнити баланс мобільного за рахунок оператора. При цьому суму, на яку абонент хоче поповнити рахунок, він може сам обрати, в діапазоні від 1 до 800 рублів, залежно від щомісячних витрат на зв'язок.

Чим активніше абонент спілкується, тим більший доступний платіж. Якщо клієнт витрачає в місяць на опції зв'язку не понад 300 рублів, максимальна планка обіцяного платежу для нього - 200 рублів, якщо витрати становлять 300-500 рублів, максимальна планка - 400 рублів, у тому випадку, якщо абонент витрачає більше 500 рублів на місяць на зв'язок, він може запитати обіцяний платіж до 800 рублів.

Підключення

Для зарахування обіцяного платежу виберіть один з наступних способів:

 • відправте USSD-команду *111*123#;
 • зателефонуйте за номером 1113;
 • скористайтеся інтернет-помічником;
 • зверніться до служби підтримки оператора за номером 8-800-250-0890;
 • зверніться в найближчий салон оператора.
 • Особливості опції

  Обіцяний платіж зараховується терміном на 7 днів і доступний для зарахування, якщо баланс абонента становить не менше мінус 30 рублів. Протягом 7 днів після зарахування платежу його необхідно повернути, інакше номер буде заблокований.

  У тому випадку, якщо сума обіцяного платежу становить менше 30 рублів, оператор не знімає з клієнта коштів за надання послуги. Якщо абонент хоче зарахувати на рахунок більше 30 рублів, вартість надання послуги складе 7 рублів - плату оператор відніме із суми наданого платежу.

  Якщо клієнт обслуговується в оператора МТС менше 60 днів, йому доступний обіцяний платіж до 50 рублів, а зарахування можна проводити тільки при позитивному балансі.

  Читайте також схожі статті з розділу МТС:

 • Як зробити обіцяний платіж МТС
 • Як взяти кредит на МТС
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту