Логотип сайту

Як записати розмова в Скайпі?

Как записать разговор в Скайпе?

Дивіться відео

Як записати розмова в Скайпі?

Зараз Skype є не тільки популярною програмою для спілкування, але й інструментом ділової людини. І часто буває так, що під час розмови необхідно записати дзвінок. Зробити це можна за допомогою звичайного диктофона, проте в цьому випадку якість запису буде залишати бажати кращого. При цьому неможливо буде записати відео. Саме для таких випадків були створені спеціальні програми, які здатні записувати дзвінки в Skype.

У нашій статті ми розглянемо кілька таких програм і відповімо на питання, як записати розмову в Skype.

Запис розмови в Скайпі

На даний момент існує безліч різних програм, які здатні здійснювати запис дзвінків в програмі Skype. Однією з таких програм є Call Graph.

Дана програма може здійснювати запис дзвінка автоматично. Тобто користувачу не потрібно включати її для запису. Програма здійснює запис у форматі mp3. Відзначимо, що дана програма є абсолютно безкоштовною. Завантажити її можна на сайті Soft112.

По завершенню установки, програма попросить вас підключитися до Skype. Після цього ви зможете користуватися нею. Також слід зазначити, що програма автоматично здійснює конвертування файлів з формату wav в mp3.

Остання версія програми дозволяє здійснювати відправку файлів dropbox.

Mp3 Skype recorder

Ця програма також здійснює запис розмов Skype в автоматичному режимі. Завантажити його можна c voipcallrecording.com. Відмінною особливістю даної програми є відносно невеликий розмір інсталяційного файлу, який складає всього 2,4 мегабайт. Користувач може налаштувати програму таким чином, щоб вона записувала розмова в скайпі з максимально високим бітрейтом. Також користувач може призначити автоматичний запуск програми при дзвінку. Можна відрегулювати режим, вибрати стерео або моно. Сама запис програми здійснюється завдяки натисненню на кнопку rec.

IFree skype recorder

Ця безкоштовна програма є однією з найпопулярніших програм для запису розмов у Скайпі. Це пов'язано з її дуже великим функціоналом. Завантажити її можна з цього сайту.Скайп

Сама програма являє собою інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Запис дзвінка здійснюється з допомогою кількох кнопок. При цьому користувач може налаштувати програму таким чином, щоб вона автоматично запускалася зі стартом роботи операційної системи. Також дана програма дозволяє налаштувати бітрейт, частоту дискретизації звуку, автовідповідач з записом користувача, вибирати моно або стерео режим. Програма записує звукові файли у форматі mp3.

Запис розмов і відео

Існують програми, які дозволяють записувати дзвінки, так і відео в програмі Skype. Однією з таких програм є Free video call recorder. Дана програма підтримує російську мову і є абсолютно безкоштовною. Завантажити її можна, наприклад, на сайті DVDVideoSoft.

 • Для того щоб встановити програму, знадобиться всього лише запустити exe-файл. Відзначимо, що дана програма відповідно до закону здійснює автоматичне оповіщення ваших співрозмовників про те, що Скайпви ведете запис дзвінка.
 • Після установки виберіть російську мову, програма автоматично переведе весь інтерфейс. Також програма дозволяє керувати налаштуваннями запису з допомогою опцій.
 • Запис дзвінка за допомогою програми може здійснюватися як в автоматичному, так і в ручному режимі. Для того щоб записувати дзвінки в ручному режимі, потрібно лише в меню Опції змінити налаштування. Згодом користувачеві потрібно буде просто натискати кнопку rec для запису дзвінків в Скайп.
 • Екранна камера

  Ще одним видом запису відеодзвінків Skype або інших подібних програмах є так звана віртуальна камера. Представником даних програм є програма screencam. Завантажити її можна на сайті Екранна камера.

  СкайпПрограма має дуже простий інтерфейс. Після завершення установки вам потрібно лише відкрити вікно і натиснути кнопку запису, далі програма автоматично почне запис ваших дій, які відбуваються на екрані монітора. Таким чином, ви зможете записувати не тільки розмови в Skype, але і всі виконані маніпуляції. Після того як ви завершите запис, програма запропонує вам редагування в спеціальному редакторі відео. По завершенню редагування програма збереже запис в заданій папці.

  Остерігайтеся шкідливих програм

  Варто зазначити, що такі програми, які пропонують запис дзвінків в Скайпі, можуть виявитися шкідливими. Зазвичай такі програми мають у своїй назві слово «Spy». Це так звані програми-шпигуни, які здійснюють запис дзвінків таємно. Часто ці програми використовують хакери з метою отримання секретних даних. Таку програму встановлюють на комп'ютер жертви, після чого вона маскується і таємно здійснює запис дзвінка.

  Таким чином, хакер зможе отримати цінну інформацію, наприклад, паролі і імена, номери рахунків та інше.

  У зв'язку з цим необхідно при установці такого роду програм звертати увагу на повідомлення про те, що вони запитують доступ до операційної системи вашого комп'ютера. Також звертайте увагу на сигнали вашого антивіруса. Як правило, антивірус не реагує на подібні програми, так як вони по суті своїй не є шкідливими. Якщо ж антивірус зреагував на таку програму, то її слід негайно видалити.

  Всі описані вище програми є абсолютно безкоштовними, а також мають русифікатори. А найголовніше - вони абсолютно безпечні для вашого комп'ютера.

  Також рекомендуємо до прочитання наступні статті по темі:

 • Як записати відео в Скайпі
 • Як користуватися Скайпом
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту