Логотип сайту

Якою вибрати каву?

Какой выбрать кофе?

Смак будь-якого кава в першу чергу залежить від країни виробника - так як у кожного регіону є свої рецепти обсмаження кави, від якості кавових зерен, а також від їх сорту. Поговоримо про те, яку каву краще і які критерії допомагають любителям кави відповісти на питання - яку каву вибрати?

Кава в зернах

Якість такого кави визначає процентний вміст у ньому зерен сорту арабіка. Вони мають витягнуту овальну форму. Чим більше арабіки в пачці, тим краще кави. Якщо ж ви спостерігаєте великий вміст дрібних і круглих зерен, це сорт робуста - він дешевший і гіркий.

Мелену каву

Мелену каву краще купувати невеликими порціями і у вакуумних пакетах - так він довше збереже свій аромат. При покупці звертайте увагу на відсоток містяться в ньому зерен арабіки, а також на ступінь помелу - вона повинна відповідати вашій кавомашині. А про те, як правильно нею користуватися, читайте у статті Як варити каву в кавоварці.

Розчинна кава

Буває трьох видів - у вигляді порошку, у вигляді гранул і сублімована (у вигляді кристалів, схожих за формою на гречану крупу). Завзяті любителі кави віддають перевагу сублимированному, визнаючи його найбільш якісним видом кави.

Кава в капсулах

Цей вид набув величезну популярність легкістю приготування улюбленого напою. Маленьку капсулу вставляють в спеціальну кавову машину, і через пару хвилин кава готова. Відмінність в тому, що не потрібно регулювати міцність напою і додавати води при варінні, так як в капсулі міститься вже готовий рецепт напою - будь то еспрессо або латте. Вибір капсул залежить тільки від ваших уподобань. Але не варто забувати про відсотковий вміст зерен арабіки - чим воно більше, тим кави м'якше і приємніше.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту